Zouzy

Zouzy

Koncert online zespołu Zouzy jest kolejnym, z cyklu wydarzeń Artysta też Człowiek, który wspiera branżę muzyczną.

 

Zouzy to nowy projekt muzyczny, który tworzą wyłącznie kobiety .Pierwszy singiel zespołu Zouzy nosi tytuł Skrzydła.

 

Jego produkcją muzyczną zajął się jeden z najlepszych polskich producentów Bartosz TABB Zielony. Tekst został stworzony przez Patrycję Kosiarkiewicz. 

Zespół Zouzy 

Zouzy to cztery fantastyczne instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która po tym jak zaprezentowała swoje wykonanie utworu Roar zdobyła serca fanów programu VI edycji The Voice of Poland. Inspiracją dla zespołu były wyjątkowe lata 70. jak również folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą wyjątkowy klimat. Zouzy w swoje twórczości zawierają wrażliwość, radość i siłę kobiet.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zouzy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/