emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Artysta You Me At Six

You Me At Six

You Me At SixOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

You Me At Six od kilku lat zajmują czołowe miejsce wśród brytyjskich zespołów z kręgu mocnego gitarowego grania, będąc europejską odpowiedzią na popularność Fall Out Boy, Paramore czy Jimmy Eat World. Ich najnowszy album, „Night People”, to mocniejszy i ciemniejszy rock, ale ze względu na osobę producenta oraz miejsce nagrywania – Nashville, to także płyta, na której słychać echo prawdziwego rock’n’rolla

You Me At Six - informacje o zespole

Zespół You Me At Six został założony w 2004 roku i ma swoje korzenie w Anglii, a dokładniej w Weybridge, Surrey. Już po czterech latach od rozpoczęcia muzycznej działalności odnieśli wielki sukces, gdy wydali swój pierwszy album pt. "Take Off Your Colours". Zespół składa się z pięciu osób, są to Josh Francesch, który odpowiada za wokal, Max Helyer grający na gitarze rytmicznej, a także będący wokalem wspierającym, Chris Miller – gitara prowadząca, Matt Barnes, czyli kolejny gitarzysta tym razem posługujący się gitarą basową, pełni on również rolę wokalu wspierającego oraz Dan Flint - perkusista, który nadaje wszystkiemu rytm. 

 

Na swoim koncie mają aż osiem albumów i nadal nie przestają tworzyć. We wcześniejszym akapicie został opisany sukces ich debiutu. Na tym jednak nie poprzestali. Ich następny album zatytułowany "Hold Me Down" z roku 2010 trafił na piąte miejsce w Wielkiej Brytanii, natomiast trzeci "Sinners Never Sleep" z roku 2011 wyróżniony został na miejscu trzecim i uzyskał status złotej płyty. Na początku tego roku ukazał się ich nowy album SUCKAPUNCH z hitem "Beautiful way". Mogą pochwalić się także wyróżnieniami za niektóre single, np. „Liquid Confidence" w kategorii Best Single w roku 2010 czy „Fresh Start Fever” w roku 2014. Dwa razy You Me at Six zostało nagrodzone w kategorii Best British Band, pierwszy raz w roku 2011, a drugi w 2014. Dzielili scenę z wieloma sławami muzyki, m.in. Paramore, All Time Low, Fall Out Boy, a nawet Thirty Second of Mars.

Koncerty You Me at Six - kiedy i gdzie?

You  Me At Six w Polsce 

You Me at Six zawita do Polski już 4 marca 2023 w warszawskim klubie Proxima, gdzie na własne uszy możesz się przekonać o oryginalności ich muzyki.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też