Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta You Me At Six

You Me At Six

You Me At SixOpisWydarzeniaYou Me At Six - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

You Me At Six od kilku lat zajmują czołowe miejsce wśród brytyjskich zespołów z kręgu mocnego gitarowego grania, będąc europejską odpowiedzią na popularność Fall Out Boy, Paramore czy Jimmy Eat World. Ich najnowszy album, „Night People”, to mocniejszy i ciemniejszy rock, ale ze względu na osobę producenta oraz miejsce nagrywania – Nashville, to także płyta, na której słychać echo prawdziwego rock’n’rolla

You Me At Six - informacje o zespole

Zespół You Me At Six został założony w 2004 roku i ma swoje korzenie w Anglii, a dokładniej w Weybridge, Surrey. Już po czterech latach od rozpoczęcia muzycznej działalności odnieśli wielki sukces, gdy wydali swój pierwszy album pt. "Take Off Your Colours". Zespół składa się z pięciu osób, są to Josh Francesch, który odpowiada za wokal, Max Helyer grający na gitarze rytmicznej, a także będący wokalem wspierającym, Chris Miller – gitara prowadząca, Matt Barnes, czyli kolejny gitarzysta tym razem posługujący się gitarą basową, pełni on również rolę wokalu wspierającego oraz Dan Flint - perkusista, który nadaje wszystkiemu rytm. 

 

Na swoim koncie mają aż osiem albumów i nadal nie przestają tworzyć. We wcześniejszym akapicie został opisany sukces ich debiutu. Na tym jednak nie poprzestali. Ich następny album zatytułowany "Hold Me Down" z roku 2010 trafił na piąte miejsce w Wielkiej Brytanii, natomiast trzeci "Sinners Never Sleep" z roku 2011 wyróżniony został na miejscu trzecim i uzyskał status złotej płyty. Na początku tego roku ukazał się ich nowy album SUCKAPUNCH z hitem "Beautiful way". Mogą pochwalić się także wyróżnieniami za niektóre single, np. „Liquid Confidence" w kategorii Best Single w roku 2010 czy „Fresh Start Fever” w roku 2014. Dwa razy You Me at Six zostało nagrodzone w kategorii Best British Band, pierwszy raz w roku 2011, a drugi w 2014. Dzielili scenę z wieloma sławami muzyki, m.in. Paramore, All Time Low, Fall Out Boy, a nawet Thirty Second of Mars.

Koncerty You Me at Six - kiedy i gdzie?

You  Me At Six w Polsce 

You Me at Six zawita do Polski już 4 marca 2023 w warszawskim klubie Proxima, gdzie na własne uszy możesz się przekonać o oryginalności ich muzyki.

 

Wydarzenia

You Me At Six - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi You Me At Six?

Miejscowości, w których You Me At Six wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też