Within Temptation

Within Temptation

Within Temptation to holenderski zespół muzyczny wykonujący muzykę z pogranicza metalu symfonicznego i rocka. Założony został w 1996 roku przez wokalistkę Sharon den Adel i gitarzystę Roberta Westerholta.

 

Pierwsze krążki grupy tworzone były w klimacie gothic metalu. Na kolejnych płytach można było już usłyszeć metal symfoniczny. Ostatnie wydawnictwa przez członków zespołu określane są jako rock symfoniczny.

Within Temptation koncert online

Zespół Within Temtantion przyłączył się do akcji #tohetherathome w Polsce znanej jako #zostańwdomu. Podczas koncertu online prezentowali swoje największe przeboje i komunikowali się z fanami, którzy zostawiali same pozytywne komentarze. 

 

Początki zespołu 

Zespół powstał w 1996 roku w Holandii  z inicjatywy  Roberta Westerholta, który na wokalistkę wybrał swoją partnerkę, Sharon den Adel. Duet doszedł do składu zespołu The Portal, w którym grali Jeroen van Veen i Michiel Papenhove. W międzyczasie dołączył do nich również perkusista Dennis Leeflang i grający na klawiszach Martijn Westerholt, młodszy brat Roberta. Przed rozpoczęciem nagrań materiału na płytę demo zespół zmienił nazwę na Within Temptation

 

Źródło zdjęcia zespołu: Universal Music Polska

Within Temptation - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Within Temptation wystąpi w: Gliwicach
  • Podczas koncertu w Gliwicach wystąpi Within Temptation oraz Evanescence.
  • Nie, zespół Within Temptation będzie gościem specjalnym podcas koncertu Iron Maiden, którzy wystąpią 11 czerwca 2021 w Warszwie.
  • Holenderska grupa Within Temptation powstała w 1996 roku.
  • Within Temptation została założona przez wokalistkę Sharon den Adel i gitarzystę Roberta Westerholt'a.
  • Debiutancka płyta zespołu Within Temptation to "Enter" ( 6 kwietnia 1997). Zaraz po jej wydaniu grupa wyruszyła w trasę koncertową po Europie, po czym zaczęli pracę nad nowym materiałem. Efektem była wydana rok później EP-ka zatytułowana "Dance".
  • Grupa zagrała blisko 15 koncertów. Pierwszy z nich odbył się 16 stycznia 2008 roku w Klubie Stodoła w Warszawie.
  • Zespół grał w Krakowie, Straszęcinie, Jarocinie, Wrocławiu, Kostrzynie nad Odrą oraz w Warszawie i w Rzeszowie.
  • Within Temptation najczęściej podczas koncertów gra utwór Mother Earth. Wykonał go już ponad 650 razy!
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Within Temptation
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Within Temptation BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Gliwice
05.12
poniedziałek, 18:30
Arena Gliwice
sprawdzanie dostępności
od 179 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Gliwice
bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/