William DuVall

William DuVall

William DuVall  już czwartą dekadę stanowi inspirację dla wielu artystów na całym świecie. Mało kto może się pochwalić tak różnorodną twórczością jak William DuVall. Wieloletnia kariera tego artysty to pasmo sukcesów. Już na początku lat 80., dokładnie w 1983 roku nastoletni William DuVall założył zespół, który przyjął nazwę Neon Christ.

William DuVall i rozwój kariery muzycznej 

W 2016 roku artysta wszedł w skład grupy Giraffe Tounge Orchestra wraz z członkami innych grup jak Dillinger Escape i Mastodon.  Pierwszy solowy album DuValla nosił tytuł One Alone. Promowany był singlem Til the Light Guides Me Home. Każdy, kto chociaż trochę zna twórczość tego artysty, wie, że pierwsza płyta była magiczną podróżą pełną akustycznych dźwięków. To poważna zmiana w twórczości DuValla, który znany był z ataku wielodźwiękowego. Album One Alone to spokój, wyciszenia i zwierzenia intymne. Można go porównać do osobistej spowiedzi artysty przed publicznością

William DuVall w Polsce 

Koncert Williama DuValla odbędzie się w Warszawskich Hybrydach – miejscu godnym największych artystów rangi światowej. Koncerty Williama DuValla zawsze są spektakularne i budzą entuzjazm nie tylko wśród fanów, ale nawet tych, którzy pierwszy raz widzieli i słyszeli tego artystę. Jest w nim pewna magia, siła przekonywania do swojej twórczości. Można się o tym przekonać przychodząc do Klubu Hybrydy 15 maja 2022.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

William DuVall
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/