Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Tom Gregory

Tom Gregory

Tom GregoryOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Tom Gregory to młody, początkujący muzyk, o którym pierwszy raz można było usłyszeć już w 2013 roku, za sprawą popularnego programu skupiającego utalentowanych piosenkarzy - The Voice UK, co prawda Gregory nie był finalistą, ale ta pozorna przegrana, nie tylko nie zniechęciła do kontynuowania ścieżki muzycznej, a wręcz zachęciła do dalszej walki o marzenia o karierze piosenkarza.

Tom Gregory - kilka podstawowych faktów z jego życia.

Tom Gregory pochodzi z Blackpool w Anglii. Młody Brytyjczyk urodził się w 1995 roku. Zamieszkiwana przez niego mała miejscowość nie dawała dużych możliwości do rozwoju, dlatego Tom od najmłodszych lat tworzył muzykę w zaciszach swojego domu. Chłopak ma również w dorobku udział w znanej produkcji BBC The A Word, która opowiadała o losach rodziny wychowującej dziecko z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Pieniądze uzyskane za tę rolę umożliwiły mu rozwój kariery muzycznej.

Tom i Gregory i jego muzyka - jak to wszystko się zaczęło?

Gregory zaczął dużo podróżować po Niemczech. Aż w końcu pod swoje skrzydła przyjęła go niezależna niemiecka wytwórnia płytowa Kontor Records. Świat głośniej usłyszał o młodym muzyku za sprawą jego pierwszego wydanego singla „Run to You”. Kawałek niezwykle wpadł w ucho słuchaczom, czym zapewnił sobie wysokie liczby wyświetleń. Niedługo potem wyjechał w trasę po Niemczech i wydał kolejne utwory. 18 września 2020 roku pojawił się jego debiutancki album zatytułowany "Heaven in a World So Cold".

 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 3.0

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też