The Picturebooks

The Picturebooks

Zespół The Picturebooks to doskonały męski duet, wywodzący się z Nadrenii Północnej - Westfalii. Tworzą go grający na bębnach Phillip Mirtschink oraz gitarzysta i wokalista Fynn Claus Grabke. Poznali się w skateparku w swoim rodzinnym mieście. Przyciągnęła ich do siebie deskorolka i rzadki w tamtych czasach gust muzyczny.

The Picturebooks - blues, rock i motocykle

Choć podobni jak bracia, jednak nie spokrewnieni. Łączy ich za to niezwykłe braterstwo dusz oraz nieposkromiona miłość do muzyki i motocykli. Dają temu wyraz w swoim haśle przewodnim "Laud Guitars And Sissy Bars", które podkreśla zarówno hałas, który robią, jak i rolę chopperów w ich życiu.  Wydany w roku 2014 album "Imaginary Horse", choć jest ich trzecią płytą, uznają za debiutancki, ponieważ powstał po zmianach personalnych w zespole, po których poniekąd narodzili się jako The Picturebooks na nowo. Przyniósł on duetowi ogromne uznanie i szacunek fanów. Połączenie doskonałego bluesa i ciężkiego rocka to twór muzyczny, który może wywołać dreszcze na plecach.

The Picturebooks w Polsce

Na mapie wiosennej trasy koncertowej The Picturebooks w 2022 roku pojawia się Polska. Zespół zagra 29.03.2022 roku w krakowskim Klubie Kwadrat. Jeżeli chcecie na żywo posłuchać The Picturebooks, bilety na ich koncert w Krakowie są już dostępne na platformach internetowych. Na scenie nie bez znaczenia pozostaje fakt, że mężczyzn łączy nie tylko wspólne granie, ale prawdziwa przyjaźń. Mając taką moc, panowie z całą pewnością staną na wysokości zadania i zapewnią swoim fanom ogromną dawkę dobrej energii i niezapomniane, bluesowo - rockowe doznania.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Picturebooks
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/