Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta The Gardener & The Tree

The Gardener & The Tree

The Gardener & The TreeOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zespół The Gardener & The Tree z dnia na dzień zdobywa coraz większa popularność na światowej scenie muzycznej. Zespół podbił już scenę muzyczną w Szwajcarii, stając się dzięki temu jednym z najważniejszych towarów eksportowych tego kraju. Zespół wykonuje muzykę indie-folk i pochodzi ze Szwajcarii.

O The Gardener & The Tree

Koncerty The Gardener & The Tree wypełniają po brzegi nie tylko rodzime kluby, ale zespół ma już na swoim koncie trzy, prawie wyprzedane trasy koncertowe w Niemczech. Udało im się zachwycić publiczność w trakcie tak znanych festiwali, jak Hurricane czy Southside.

 

The Gardener & The Tree zdobyli serce publiczności niepowtarzalnym brzmieniem indie folk, a także wyjątkowym głosem frontmana Manuela Feldera. . Barwa jego głosu w połączeniu z instrumentami innych członków zespołu tworzą wyjątkową całość, co daje nieodparte wrażenie, że zamiast chodzić do szkoły, grali ze sobą od urodzenia.

 

To wszystko składa się na to, że The Gardener & The Tree nie są już tylko lokalną kapelą. Ich popularność sprawia, że obecnie trzeba się śpieszyć, aby kupić bilet na ich koncert. Zespół  The Gardener & The Tree w ostatnim czasie dużo czasu spędził w swoim studiu w trakcie wymuszonej przez pandemię przerwy w występach na żywo. To tylko wzmaga niecierpliwe oczekiwanie fanów, aż wyjdą na scenę, aby zaprezentować na żywo nie tylko znane od dawna utwory, ale także zupełnie nowy materiał.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też