The Gardener & The Tree

The Gardener & The Tree

Zespół The Gardener & The Tree z dnia na dzień zdobywa coraz większa popularność na światowej scenie muzycznej. Zespół podbił już scenę muzyczną w Szwajcarii, stając się dzięki temu jednym z najważniejszych towarów eksportowych tego kraju. Zespół wykonuje muzykę indie-folk i pochodzi ze Szwajcarii.

O The Gardener & The Tree

Koncerty The Gardener & The Tree wypełniają po brzegi nie tylko rodzime kluby, ale zespół ma już na swoim koncie trzy, prawie wyprzedane trasy koncertowe w Niemczech. Udało im się zachwycić publiczność w trakcie tak znanych festiwali, jak Hurricane czy Southside.

 

The Gardener & The Tree zdobyli serce publiczności niepowtarzalnym brzmieniem indie folk, a także wyjątkowym głosem frontmana Manuela Feldera. . Barwa jego głosu w połączeniu z instrumentami innych członków zespołu tworzą wyjątkową całość, co daje nieodparte wrażenie, że zamiast chodzić do szkoły, grali ze sobą od urodzenia.

 

To wszystko składa się na to, że The Gardener & The Tree nie są już tylko lokalną kapelą. Ich popularność sprawia, że obecnie trzeba się śpieszyć, aby kupić bilet na ich koncert. Zespół  The Gardener & The Tree w ostatnim czasie dużo czasu spędził w swoim studiu w trakcie wymuszonej przez pandemię przerwy w występach na żywo. To tylko wzmaga niecierpliwe oczekiwanie fanów, aż wyjdą na scenę, aby zaprezentować na żywo nie tylko znane od dawna utwory, ale także zupełnie nowy materiał.

Koncerty The Gardener & The Tree 2021 

Zespół, którego popularność stale rośnie wystąpi też w Polsce. Koncert The Gardener & The Tree zaprezentuje się już w kwietniu w klubie Hydrozagadka. Będzie to niezapomniany koncert w Warszawie. 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Gardener & The Tree
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/