Tadeusz Seibert

Tadeusz Seibert

W gronie młodych, rosnących na popularności polskich artystów, coraz bardziej wyróżnia się Tadeusz Seibert. Nie ma w tym nic zdumiewającego - muzyka, którą dziś zajmuje się zawodowo, towarzyszyła mu od dziecka.

Tadeusz Seibert - informacje o artyście 

Naukę śpiewu Seibert rozpoczął pod czujnym okiem matki, która miała już doświadczenie zdobyte poprzez kierowanie kilkoma zespołami muzycznymi z Malborka. Szybko zaraziła go więc swoją pasją i Tadeusz pierwsze sukcesy odnosił już jako dziecko. Od najmłodszych lat można było dostrzec go na wizji - mając 5 lat pojawił się w programach takich jak "Od przedszkola do Opola", po upływie czasu "Szansa na sukces", "Mam talent!", "Must be the music" oraz w "The Voice of Poland", który przyniósł mu największy rozgłos już w dorosłości. W programie znalazł się w drużynie Margaret, która naprowadzała go na odpowiednie tory wokalistyki i udzielała profesjonalnych wskazówek.

 

Seibert jest wykształconym artystą - kształcił się w akademii muzycznej na kierunku wokalisty jazzowego, otrzymując tytuł magistra sztuki. Jest również uzdolnionym aktorem. Na deskach teatru najczęściej występuje w musicalach. W znakomity sposób łączy więc swoje dwie pasje. 

 

Współpracuje z Krakowskim Teatrem "Variété" oraz orkiestrami znajdującymi się w całej Polsce. Seibert wciąż odnosi sukcesy - zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Jest laureatem konkursów piosenki we Włoszech, Bułgarii, na Węgrzech oraz licznych Grand Prix ogólnopolskich: w Bydgoszczy, Koszalinie, Częstochowie, Działdowie, Kielcach oraz wielu innych.

 

Przez kilka lat znany był jako frontman zespołu Trabanda pochodzącego z Łodzi, jednak zrezygnował z tej funkcji na rzecz kariery solowej i aktorskiej. Obecnie, koncerty wydarzenia muzycznego The Gentelmen to miejsca, gdzie można usłyszeć Tadeusza Seiberta na żywo. Muzyk prowadzi również własną działalność - Autorską Szkołę Wokalną SeibArt, której filie znajdują się w Bydgoszczy i Malborku z planami na rozszerzenie ich zasięgu na większą liczbę miast. Seibert przygotowuje się obecnie do skompletowania i wydania swojej pierwszej solowej płyty. Przewidywana data jej wydania nie została jeszcze zapowiedziana.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Magda Jasińska, CC-BY-SA 4.0

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tadeusz Seibert
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/