Taake

Taake

Taake to norweski zespół black metalowy z Bergen, założony w 1993 roku i pierwotnie nazwany Thule. Jedynym stałym członkiem zespołu jest Hoest, który pisze i nagrywa większość muzyki.

 

Taake dyskografia

 

Zespół Taake wydał siedem pełnometrażowych albumów i kilka EP. Zespół określa się jako „prawdziwy norweski black metal”, a Hoest powiedział, że chce „obudzić narodową dumę i nostalgię kulturową u moich norweskich słuchaczy”, a także przypomnieć ludziom, że „piekło jest właśnie tutaj na Ziemi i że ludzie mogą być demony ”. Wszystkie teksty są w rodzimym dialekcie Hoesta i wydrukowane w nordyckich runach. „Taake” to stara pisownia norweskiego słowa „tåke”, oznaczającego „mgłę”.

 

Taake koncerty

 

Grupa Taake odwiedziła kilkukrotnie Polskę podczas koncertów. Zespół koncertował m.in.: w klubie u Bazyla w Poznaniu, w wrocławskim klubie Firlej, w katowickim Mega Club oraz w klubie Progresja.

 

foto / źródło: www.party-san.de

Taake - Często zadawane pytania

  • Taake” to stara pisownia norweskiego słowa „tåke”, oznaczającego „mgłę”.
  • Taake to norweski zespół black metalowy z Bergen, założony w 1993 roku i pierwotnie nazwany Thule.
  • Grupa Taake odwiedziła kilkukrotnie Polskę podczas koncertów. Zespół koncertował m.in.: w klubie u Bazyla w Poznaniu, w wrocławskim klubie Firlej, w katowickim Mega Club oraz w klubie Progresja.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Taake
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/