Rage Against the Machine

Rage Against the Machine

Rage Against the Machine to amerykański zespół rockowy, założony w 1991 roku w Los Angeles. Jego członkowie to wokalista Zack de la Rocha, gitarzysta Tom Morello, basista Tim Commerford oraz perkusista Brad Wilk.  

Płyty Rage Against the Machine 

Rage Against the Machine  zadebiutowali w listopadzie 1992 roku albumem pod tytułem „Rage Against the Machine”. Płyta osiągnęła ogromny międzynarodowy sukces, pokrywając się platyną w 6 krajach, w tym 3-krotną w Stanach Zjednoczonych i 5-krotną w Australii oraz złotem między innymi w Niemczech i Austrii. Znalazły się tam piosenki takie jak „Bullet in the Head”, „Killing in the Name” czy „Wake Up”.

 

Druga płyta grupy - „Evil Empire” ukazała się w w kwietniu 1996 roku. Trafiła na pierwsze miejsce notowania Billboard 200 i pokryła się 3-krotną platyną w USA. Pochodząca z niego piosenka „Tire Me” przyniosła muzykom nagrodę Grammy.

 

Trzeci album - „The Battle of Los Angeles” został uznany za najlepszą płytę roku 1999 przez magazyny „Time” oraz „Rolling Stone”. Pokrył się podwójną platyną w Stanach i Kanadzie oraz złotem w Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. Znalazły się tam utwory takie jak „Guerrilla Radio”, „Calm Like a Bomb” czy „Sleep Now in the Fire”.  

 

Ostatni album grupy - „Renegades” ukazał się w grudniu 2000 roku. Składa się z coverów artystów takich jak Bruce Springsteen, Bob Dylan, The Rolling Stones czy Cypress Hill.

Koncerty Rage Against the Machine

Rage Against the Machine to jeden z najbardziej popularnych zespołów na świecie.  Koncerty Rage Against the Machine to wielkie wydarzenie, które przyciągają fanów z całego świata. Zespół juz niedługo wystąpi w Polsce!

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Penner, CC-BY-SA 3.0

Rage Against the Machine - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Rage Against the Machine wystąpi w: Krakowie
  • Rage Against the Machine, jest amerykańskim zespołem, tworzącym muzykę z pogranicza gatunków takich jak: rapcore, funk metal czy metal alternatywny.
  • Pierwszym albumem zespołu jest "Rage Against The Machine". Swoją premierę miał 3 listopada 1992 roku. Płyta w 2003 roku została sklasyfikowana na 368. miejscu listy 500 albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone.
  • Obecnymi członkami zespołu Race Against the Machine są Zack de la Rocha, Brad Wilk, Tom Morello oraz Tim Commeford.
  • Zespół Rage Against the Machine po raz pierwszy w polsce wystąpił 21 czerwca 1994 roku. Koncert odbył się w Warszawie, a supportem zespołu był Kazik Na Żywo.
  • Ostatnim albumem zespołu Race Against the Machine jest "Renegades". Album swoją premierę miał 5 grudnia 2000 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rage Against the Machine
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Rage Against the Machine BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kraków
15.09
czwartek, 18:00
TAURON Arena Kraków
sprawdzanie dostępności
od 330 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/