Rafał Pacześ

Rafał Pacześ

Zapraszamy do obejrzenia występu online Rafała Paczesia, który przyłączył się do akcji #hot16challenge2 polegającej na nagraniu 16 wersów. Stream poniżej. 

 

 

Rafał Pacześ udostępnił nagranie swojego występu "BANG 2" z 2020 roku. Występ na żywo podczas 24 dniowej trasy obejrzało ponad 130 tysięcy widzów. Występ prezentowany był w Katowickim Spodku. Stand-up online poniżej.

 

 

Rafał Pacześ pochodzi z Łodzi i nierzadko miasto to bywa tematem jego żartów. W swoich stand-upach daje z siebie sto procent – jego żarty są dynamiczne, skupiają się na relacjach damsko-męskich, polskiej mentalności, historiach z życia artysty; są też kompletnie improwizowane wstawki.

 

Zahacza on o bardzo wiele aspektów życia codziennego, przez co widzowie mogą się z jego żartami utożsamiać i uwielbiają je na tyle, że bilety wyprzedają się bardzo szybko w wielu miastach. Rafał po raz pierwszy wystąpił na scenie Stand up w 2012 roku na łódzkim festiwalu Łóska, gdzie zdobył pierwszą nagrodę na otwartej scenie, w kategorii Łach – czyli łatwość abstrakcyjnego czarowania humorem. Przez 1,5 roku występował na łódzkich Open Micach, które współorganizował, a potem prowadził.

Rafał Pacześ bilety występ na żywo

Dziś jeździ po całej Polsce, jest bardzo rozpoznawalny i doceniany przez środowisko branżowe. Jego program "Zaczynam rozumieć" osiągnął ponad 6 milionów wyświetleń na kanale YouTube a jego nowy solowy program "Puder do cery zimnej" zyskuje grono nowych wiernych widzów na kanale youtube. Rafał Pacześ stand up. Rafał Pacześ występ, bilety dostępne na eBilet!

Rafał Pacześ - Często zadawane pytania

  • Rafał Pacześ, urodzony 18 czerwca 1990 roku jest polskim stand-up'erem oraz komikiem. Zawodowo ze stand-upem jest związany od sierpnia 2016 roku, jako właściciel King Of Entertainment - Rafał Pacześ.
  • Twórczość Rafała Paczesia na YouTube przekracza ponad 43 milionów odsłon, co w rankingu serwisu "Standupedia" stawia go na 1. miejscu wśród polskich twórców stand-up'u.
  • Rafał Pacześ brał udział w nagraniach stand-up'u dla Comedy Central. Jego twórczość była dostępna również na innych polskich stacjach telewizyjnych. Jest pierwszym komikiem, który wystąpił na stand-upowej scenie programu "Kuba Wojewódzki Show".
  • Pierwszym z programów, w których brał udział Rafał Pacześ ,był "Zaczynam rozumieć", który swoją premierę miał w 2016 roku. Następnie wraz z Kacprem Rucińskim oraz Łukaszem "Lotkiem" Lodkowskim wystąpili w programie BANG! (2017 rok). Kolejne trasy to następująco "Puder do cery zimnej" (2018) oraz "Zoba co jes" (2019)
  • Wraz z Kacprem Rucińskim oraz Łukaszem "Lotkiem" Lodkowskim wyruszyli w trasę BANG 2. Ich występy cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rafał Pacześ
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/