Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Night Beats

Night Beats

Night BeatsOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Night Beats to zespół najbardziej znany dzięki psychodelicznemu stylu muzyki, który swoją działalność rozpoczął w 2009 roku. Współpracowali z takimi wytwórniami jak Cooking Vinyl, Heavenly Recordings, Trouble in Mind oraz The Reverberation Appreciation Society.

Night Beats informacje o zespole 

We wrześniu 2016 roku zagrali na brytyjskim festiwalu Glastonbury. W maju 2018 roku odbyła się trasa koncertowa Night Beats po Hiszpanii i Francji, a kilka miesięcy wcześniej zagrali w wielu miastach Stanów Zjednoczonych. Pod koniec 2020 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Fuzz Club. 

 

Odkąd powstał zespół, jedynym stałym członkiem zespołu Night Beats jest jego założyciel, Danny Lee Blackwell. Namówił on swojego przyjaciela z liceum oraz perkusistę B.B Mercy, Jamesa Traegera, aby dołączył do zespołu. Po kilku miesiącach grania jako duet zrekrutowali Tareka Wegnera, który przyjął rolę basisty. Po czterech latach Wegner opuścił zespół po wydaniu utworu z obecnie zmarłym Joshuą Vegą. W 2016 roku przyjęli Jakoba Bowdena, aby razem z resztą pojechał w tournée. Podczas trasy koncertowej w 2018 roku Jonah Swilley towarzyszył zespołowi jako perkusista, a kilka miesięcy później Evan Snyder zastąpił Traegera. Obecnie, Danny Lee Blackwell jest jedynym członkiem Night Beats.

Night Beats muzyka

W ciągu 12 lat swojej działalności, Night Beats wydało pięć albumów z różnymi wytwórniami. Najnowszym z nich jest "Outlaw R&B" wydany w 2021 roku przez wytwórnię Fuzz Club i nagrany przez jedynego członka. W 2011 roku powstał "Night Beats", czyli pierwszy album zespołu. Dwa lata później "Sonic Bloom" ujrzał światło dzienne. W 2016 i 2019 roku Heavenly Recordings pomogło utworzyć "Who Sold My Generation" oraz "Myth of a Man". 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też