Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Łukasz Lotek Lodkowski

Łukasz Lotek Lodkowski

Łukasz Lotek LodkowskiOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zapraszamy do obejrzenia występu online Łukasza Lotka Lodkowskiego. Artysta wystąpi w programie Bałagan na strychu z 2020 roku. Stream poniżej. 

 

 

Łukasz Lotek Lodkowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich stand-uperów i najbardziej znanych komików w Polsce. Urodził się w 1985 roku. Zanim zaczął występować na scenie przez osiem lat pracował w korporacji prawniczej. Jego występy obecnie mają miliony wyświetleń w serwisie Youtube. Dzisiaj występuję dla szerokiego grona fanów między innymi w Katowickim Spodku czy Tauron Arenie w Gdańsku. Fani uwielbiają jego żarty, ponieważ inspirowane są one na sytuacjach dnia codziennego, z którymi każdy może się utożsamić, a co za tym idzie często pośmiać się również z siebie.

Występy Łukasza Lotka Lodkowskiego 

Na koncie ma m.in. zwycięstwo w Antrakt Stand-up Festival i w Polskiej Lidze Stand-upu. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 „Tylko dla dorosłych”, TVN „Kuba Wojewódzki”). Łukasz Lotek Lodkowski występy to m.in. „W punkt” czy „Bang”. Charakterystyczne gesty, mimika i głos sprawiają, że jest niezwykle oryginalny, a jego żarty na długo zapadają w pamięć. Lotek wraz z Karolem Modzelewskim współtworzy imprezę „Bękarty Stand-Upu”.

 

Komik wystąpił między innymi na STAND-UP SHOW 2019 - największym komediowym wydarzeniu w Polsce, gromadzącym czołówkę najlepszych komików w kraju na jednej scenie oraz dziesiątki tysięcy widzów. Trasa objęła 10 miast, m.in. Łódź, Kraków, czy Gdańsk.

Bilety na stand - up Łukasza Lotka Lodkowskiego

Bilety na Stand-up cieszą się dużą popularnością wśród fanów tego typu imprez. Łukasz Lodkowski na swoje występy przyciąga setki osób, które chcą się pośmiać razem z nim, nic więc dziwnego, że bilety na Stand-up Łukasza Lodkowskiego cieszą się tak dużym uznaniem.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też