Lipali

Lipali

Zespół Lipali powstał w 2000 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Tomasza Lipnickiego, po rozwiązaniu grupy Illusion.

 

Początkowo był to solowy projekt Lipnickiego, który nagrał debiutancką płytę "Li-pa-li" w 2000 roku z udziałem muzyków sesyjnych, takich jak klawiszowiec Cezary Morawski i gitarzysta Tymon Tymański. W 2003 roku na zaproszenie Lipnickiego, dołączyli perkusista Łukasz Jeleniewski i basista Adrian Kulik, z którymi rozpoczął występy jako grupa muzyczna.

Płyty Lipali

27 września 2004 roku pojawiła się płyta. "Pi". Trzy lata później zespół wydał trzeci krążek pt. "Bloo". W 2009 roku pojawił się czwarty album grupy "Trio". Wydawnictwo uzyskało nominację do Fryderyka w kategorii Album roku rock. Rok później wydano pierwszą płytę koncertową Lipali, zatytułowaną  "Akustyk Live". Akustyczny koncert zarejestrowano w sali koncertowej Polskiego Radia im. Lutosławskiego w Warszawie. Kolejna płyta zespołu - "3850", została wydana pod koniec 2012 roku.  Pochodzący z albumu utwór „Najgroźniejsze zwierzę świata” stał się oficjalną piosenką 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

W 2015 r. ogłoszono, że nowym członkiem grupy został Roman Bereźnicki (gitara, śpiew oraz instrumenty klawiszowe). Czwarty w Lipali jest równocześnie liderem i wokalistą grupy LecteR. W składzie z Romanem zespół wydał album „Fasady”(2015). Z końcem 2018 roku nastąpiła zmiana na basie - “Qlosa” zastąpił Łukasz “Gajowy” Gajowniczek.

Koncerty Lipali

Koncerty Lipali cieszą się dużą popularnością w Polsce. Ich występy to duża dawka pozytywnej energii, którą przekazują publiczności zgromadzonej podczas wydarzenia. 

 

Lipali - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Lipali wystąpi w:
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lipali
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Lipali BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Lesko
sprawdzanie dostępności
od 120 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Lesko
01.07
piątek, 19:00
Amfiteatr Miejski w Lesku
sprawdzanie dostępności
od 70 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Lesko
02.07
sprawdzanie dostępności
od 70 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/