Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Mariusz Słupiński

Mariusz Słupiński

Mariusz SłupińskiOpisWydarzeniaMariusz Słupiński - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Aktor filmowy i teatralny. Ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Sprawdź, w czym najbliższym czasie wystąpi Mariusz Słupiński. Bilety na spektakle, koncerty i inne wydarzenia dostępne są na stronie eBilet.pl.

Mariusz Słupiński występuje w teatrze, serialach i filmach, jednak jego ulubionym trybem pracy są zdecydowanie występy na scenie. Artysta w jednym z wywiadów wyznał, że traktuje teatr jak wielki plac zabaw, gdzie może wypróbować wiele postaci i podtrzymywać swój warsztat na najwyższym poziomie. Zdaniem Mariusza Słupińskiego spektakle pozwalają rozwijać umiejętności, a występowanie w nich jest kwintesencją zawodu aktora.

Wydarzenia zorganizowane w teatrach to jednak nie jedyne okazje, by oglądać jego pracę. Aktor od 12 lat związany jest z serialem „Na Wspólnej”. Przyznał, że bardzo cieszy się z tego, że jego rola w produkcji cały czas się rozwija.

Mariusz Słupiński – wydarzenia

Mariusz Słupiński w Polsce grywał na scenach Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi, Teatru Studyjnego PWSFTviT, Teatru Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie, Teatru Kamienica w Warszawie i Fundacji Kamila Maćkowiaka. Jako aktor teatralny pracuje od ponad 20 lat. „Tragiczna historia Doktora Fausta”, „Antygona w Nowym Jorku”, „Sługa dwóch panów”, „Rewizor”, „Jajo węża”, „Mroczne perwersje codzienności”, „Zwłoka”, „Czarownice z Salem” i „Cudowna terapia” to tylko niektóre spektakle, w których wystąpił Mariusz Słupiński. Bilety na występy artysty cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Gdzie w najbliższym czasie można będzie oglądać Mariusz Słupińskiego? Spektakle 2022 z jego udziałem to m.in. „Test”. O czym opowiada sztuka? Przedstawienie mówi o miłości, moralności i ukrytych pragnieniach. Ma wciągającą fabułę i mistrzowskie dialogi. Nie przegap okazji do zobaczenie na scenie Mariusza Słupińskiego. Spektakle 2022 z jego udziałem zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Bilety na „Test” zamówisz na naszej stronie! Za organizację wydarzeń odpowiada Teatr Kamienica w Warszawie.

Mariusz Słupiński – bilety

Bilety na spektakle z udziałem aktora przyciągają sporo zainteresowanych. Jak zdobyć wejściówki? Gdzie szukać informacji o najbliższych występach Mariusza Słupińskiego w Polsce? Bilety i zapowiedzi spektakli znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Chcesz zobaczyć Mariusza Słupińskiego na scenie? Odwiedź naszą stronę i zobacz, w czym teraz występuje! Sprawdź, gdzie gra teraz Mariusz Słupiński – bilety na przedstawienia kupisz bez wychodzenia z domu.

Wydarzenia

Mariusz Słupiński - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Mariusz Słupiński?

Miejscowości, w których Mariusz Słupiński wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Inowrocław, Poznań, Wągrowiec, Kraków, Radom.

Z czego znany jest Mariusz Słupiński?
„Na Wspólnej”, „Belfer” i „Czas honoru” to seriale, w których wystąpił aktor. „Wołyń”, „Miasto 44” i „Żeby nie było śladów” są z kolei najnowszymi filmami z udziałem Mariusza Słupińskiego. Bilety na wspomniane kinowe premiery rozchodziły się w bardzo szybkim tempie.
Gdzie można zapoznać się z twórczością Mariusza Słupińskiego?
Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi i Teatr Studio w Warszawie są instytucjami, z którymi aktualnie współpracuje Mariusz Słupiński. Bilety na spektakle zorganizowane w tych obiektach można nabyć wygodnie przez internet.
Kiedy zaczęła się kariera Mariusza Słupińskiego?
Aktor zadebiutował w spektaklu „Szklana menażeria” w reżyserii Mariusza Grzegorzka. Od tego czasu wystąpił w licznych rolach teatralnych. Bogaty dorobek artystyczny jest zdecydowanie czymś, czym może pochwalić się Mariusz Słupiński – bilety na spektakle, w których gra zamówisz na naszej stronie internetowej.

Fani lubią też

Zobacz też