Linia Nocna

Linia Nocna

Linia Nocna to duet grający muzykę elektroniczną z elementami popu i chilloutu, tworzony przez parę młodych studentów: Monikę Mimi Wydrzyńską (wokal, teksty) i Mikołaja Trybulca (muzyka, produkcja). Oboje znają się od dawna, ale ich wspólny projekt powstał zaledwie rok temu. Mimo to na koncie mają już współpracę z takimi gwiazdami jak Kuba Badach, Natalia Kukulska, duet XXANAXX, czy Piotr Cugowski. W czerwcu 2017 roku odbyła się premiera ich debiutanckiego singla zatytułowanego „Znikam na chwilę”. Wraz z utworem ukazał się teledysk, w którym wystąpiła modelka Aleksandra Żuraw i aktor Dobromir Dymecki. Muzycy otrzymali za piosenkę nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. W 2018 roku ukazał się debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza oraz Buslava. Materiał charakteryzują elektroniczne brzmienia i nowoczesne produkcje, ale w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje też delikatności i poetyckości.

Linia Nocna koncerty
Zespół występował między innymi z KARI, zagrał koncert w ramach Warsaw Music Week oraz Chillizet Live Session na Dworcu Głównym w Krakowie. Wystąpili też przed Kubą Badachem w warszawskim Teatrze Roma.

Linia Nocna koncerty. Linia Nocna bilety na koncerty dostępne na eBilet!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Linia Nocna
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/