Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Kuba Nowaczkiewicz

Kuba Nowaczkiewicz

Kuba NowaczkiewiczOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Kuba Nowaczkiewicz to popularny zawodnik sportów walki, który na renomę zapracował sobie nie tylko poprzez starcia na ringu, ale również przez streamowanie. Miłośnikom nowoczesnego hip-hopu Nowaczkiewicz może być także znany za sprawą piosenek, które wydawał we współpracy ze znanymi zespołami. 

Kuba Nowaczkiewicz - kim jest?

Kuba Nowaczkiewicz popularność zyskał dzięki udziałowi na gali High League. Wcześniej był on jednak względnie anonimową postacią i wiedziano o nim niewiele. W młodości Kuba Nowaczkiewicz bardzo mocno interesował się sportami walki i próbował swoich sił w amatorskim MMA. Jego bardzo dużym zainteresowaniem od dziecka jest również streamowanie. Dzięki temu zyskał dość szerokie grono fanów - szczególnie wśród męskiej części publiki. Nowaczkiewicz bardzo dobrze zaprezentował się na gali High League, co sprawiło, że jego popularność urosła w bardzo szybkim tempie. Jego przeciwnikiem był wówczas Przemysław Kolarczyk. Zgodnie z przewidywaniami, Nowaczkiewicz bez najmniejszych problemów pokonał swojego przeciwnika i wygrał walkę przed czasem. Jego umiejętności zostały szybko docenione.

Muzyczna strona Kuby Nowaczkiewicza

Choć większość osób kojarzy Nowaczkiewicza jako streamera oraz sportowca, to bardzo ważnym elementem w jego życiu jest również muzyka. Nowaczkiewicz słynie z ostrych i bardzo agresywnych utworów, które opowiadają o jego trudnej przeszłości. Jednym z jego najpopularniejszych utworów jest "Dalej Przez Życie", który w mgnieniu oka został doceniony przez wielu miłośników rapu. Bardzo dużą popularność zdobyła także jego piosenka - "Spowiedź". Była ona podsumowaniem całego dotychczasowego życia artysty i stanowiła opowieść o trudnościach, z jakimi musiał mierzyć się artysta jako młody chłopak. Największym sukcesem Kuby Nowaczkiewicza był jednak udział w roli gościnnej w piosence popularnego Youtubera Tromby. Wraz z nim oraz Maciasem artyści nagrali piosenkę "Cisza przed burzą", która została odtworzona na platformie YouTube ponad 2 miliony razy. Od momentu jej wydania popularność Nowaczkiewicza stopniowo rosła, a społeczeństwo zaczęło się przekonywać, że jest on człowiekiem wielu talentów. Jak podkreśla sam Nowaczkiewicz, muzyka jest dla niego sposobem na odreagowanie negatywnych emocji, dlatego zajmuje w jego życiu bardzo ważne miejsce. 

Współpraca Nowaczkiewicza z White Widow

Choć Kuba Nowaczkiewicz nadal nie jest postacią, o której można przeczytać na pierwszej stronie tabloidów, to i tak jest rozpoznawany przez dużą część społeczeństwa. Wszystko za sprawą przyjacielskich relacji, jakie łączą go z popularnym zespołem White Widow. Nowaczkiewicz jest znany przede wszystkim z bardzo mocnej przyjaźni z Maciasem - główną twarzą tego projektu - która trwa już od wielu lat. Dla Maciasa Nowaczkiewicz jest tak ważną osobą, że regularnie wspomina go w swoich utworach, podkreślając, że jest dla niego wzorem do naśladowania i prawdziwą inspiracją (Macias w jednym z utworów pt. "Kwestia wyboru" nawiązał nawet do Kuby Nowaczkiewicza, śpiewając "życie zmieniłem na lepsze - dzięki Kuba Nowaczkiewicz"). Kubę pozytywne relacje łączą także z pozostałymi postaciami z White Widow - Barym, Kosiorem oraz Chłopcem. Nowaczkiewicz regularnie jest zapraszany na teledyski chłopaków, a niekiedy także dogrywa się do ich piosenek. To właśnie kolaboracja z kontrowersyjnym zespołem White Widow przyniosła mu popularność i sprawiła, że usłyszało o nim naprawdę wiele osób. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się Kuba Nowaczkiewicz?
Popularny sportowiec urodził się w 1997 roku w województwie małopolskim.
Ile wzrostu ma Kuba Nowaczkiewicz?
Według oficjalnych informacji, Kuba Nowaczkiewicz mierzy dokładnie 177 centymetrów.
Co streamuje Nowaczkiewicz?
Nowaczkiewicz streamuje przede wszystkim FIFĘ.
Czym interesuje się artysta?
Nowaczkiewicz interesuje się głównie muzyką i sportem.

Fani lubią też

Zobacz też