Kaleo

Kaleo

Islandzki zespół Kaelo powstał w 2012 roku w Mosfellsbær, wykonuje on głównie muzykę rockową w połączeniu z folkowymi i bluesowymi akcentami. Do zespołu należą JJ Julis Son, Daniel Ægir Kristjánsson, Davið Antonsson, Rubin Pollock, oraz Þorleifur Gaukur Davíðsson.

Kim są Kaelo i z czego są znani?

Swoją karierę zaczęli od utworu "Vor i Vaglaskógi", który dał im rozgłos w całej Islandii. Na świecie usłyszano o nich dzięki singlowi "All the Pretty Girls", który rozwinął ich karierę i na samym Spotify został odtworzony około 100 milionów razy. Od 2015 roku pracują oni w USA, Austin w Teksasie.

 

Singiel "Way Down We Go" oraz album "A/B" przyniósł im globalną popularność oraz nominacje do nagrody GRAMMY, a "A/B" stał się złotą płytą w Polsce w 2021 roku. Do płyt Kaleo należy też najnowszy "Surface Sounds" wydany w 2021 roku, który stał się również globalnym hitem za sprawom takich utworów jak: "I Want More", "Break My Baby", czy "Hey Gringo" lub "Alter Ego". Do października 2018 roku prowadzili nieustanną trasę koncertową z albumem "A/B". Kaleo łącząc elementy "starego" rocka, hard rocka i bluesa, a oprócz tego wybrzmiewa z ich muzyki współczesny indie rock.

 

Ich łagodniejsza strona pojawia się w balladach, które są niewiarygodnie dobre. Jednak swoje główne siły skupiają na mocniejszych rockowych utworach, które na pewno zadowolą starych rock'n'rollowców. Lubią się inspirować takimi zespołami jak na przykład Led Zeppelin, AC/DC, Rolling Stones, czy Queens of the Stone Age. Ich utwory są dojrzale muzycznie i dopracowane, i pełne przeróżnych emocji. 

Kaleo koncerty w 2022 roku w Polsce, gdzie i kiedy?

Koncerty Kaleo 2022 rozpoczną się w Warszawie 30 stycznia 2022 roku w warszawskiej Stodole w ramach trasy Fight or Flight Tour. Będzie to niezapomniane wydarzenie, bilety będzie można już zakupić od 25 czerwca 2021 roku. Będzie to jedyny koncert w Polsce na ten czas, dlatego należy się uzbroić w cierpliwość, aby zakupić bilet. Jednak warto dla tej światowej sławy zespołu z Islandii.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Markus Felix, CC-BY-SA 4.0

 

 

Niebawem zobaczysz też: Avatar, Hot Wheels Monster TrucksDisclosure, Iann Dior,

Bullet For My Valentine, Halestorm, Biffy Clyro, The Script, Counting Crows, Starset, Kiana Ledé, Oh Wonder, Neck Deep, Sinead Harnett, Stand Atlantic: EU Tour, The Slow Readers Club

 

Kaleo - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Kaleo wystąpi w: Warszawie
  • Zespół Kaleo powstał w 2012 roku w islandzkim mieście Mosfellsbær. Obecnie wydali 2 albumy studyjne oraz jedną EPkę.
  • Zespół Kaleo tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak indie rock, rock, indie folk czy blues
  • Muzykę zespołu Kaleo można usłyszeć w wielu serialach telewizyjnych takich jak "Orange Is The New Black", "Lucyfer", "W garniturach" czy "Chirurgach".
  • Pierwszym albumem zespołu Kaleo jest "Kaleo", którego premiera miała miejsce 15 listopada 2013 roku. Przy produkcji albumu współpracowali z wytwórnią muzyczną Sena.
  • Obecnymi członkami zespołu Kaleo są JJ Julius Son, David Antonsson, Daniel Kristjansson, Rubin Pollock, Þorleifur Gaukur Davíðsson.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kaleo
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Kaleo BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
11.10
wtorek, 18:00
Klub Stodoła
sprawdzanie dostępności
od 129 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/