Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Kacper „Crusher” Błoński

Kacper „Crusher” Błoński

Kacper „Crusher” BłońskiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Kacper Błoński to polski influencer, który jest znany głównie z Teamu X - swego czasu popularnej grupy, która postanowiła zamieszkać w willi pod Warszawą i wspólnie nagrywać content. Jest twórcą popularnego utworu "Eluwina", który w samym serwisie YouTube zdobył ponad 40 milionów odsłon. Od 2020 roku występuje w ramach federacji FAME MMA.

Początki Kacpra Błońskiego

Kacper Błoński urodził się w 1998 roku w Sokołowie Podlaskim. Już od najmłodszych lat stawiał swoje pierwsze kroki w internecie. W 2011 roku, czyli mając zaledwie 13 lat, zaczął wrzucać pierwsze filmiki do sieci. Niestety nie spotkały się one z szerszym odzewem. Przełom nastąpił dopiero kilka lat później, kiedy Błoński zaczął pojawiać się na nagraniach Blowka oraz Stuu - jednych z najbardziej popularnych polskich influencerów, który osiągali milionowe zasięgi.

W 2019 roku Stuu, czyli Stuart Burton, postanowił stworzyć Team X. Była to grupa influencerów, która na wzór amerykańskich projektów, postanowiła razem zamieszkać w willi pod Warszawą, aby wspólnie tworzyć content. Do udziału w tej inicjatywie Stuu zaprosił właśnie Kacpra Błońskiego, ale także znanego wcześniej Marcina Dubiela, Julię Kosterę, Lexy Chaplin, Xaviera Pniewskiego, a późnej także Michała Gałę i Natalię Kaczmarczyk (Natsu). Dzięki znanym twarzom i charyzmatycznym osobistościom Team X szybko zyskał popularność. Już pierwsze nagrania zaczęły osiągać milionowe wyświetlenia.

Głośne rozpoczęcie się projektu Team X nie zagwarantowało jednak jego sukcesu. Już po kilku miesiącach zaczęły dochodzić słuchy o kłopotach wewnątrz grupy. Finalnie rozpadła się ona w sierpniu 2020 roku, powodując starcia pośród jej członków. Jednym z najbardziej głośnych był konflikt Kacpra Błońskiego i Marcina Dubiela, którzy ostatecznie stanęli ze sobą do walki na FAME MMA.

Kacper Błoński - rozwój kariery

Choć po rozpadzie Teamu X wiele osób sugerowało, że czas jej członków już się skończył, to Kacper Błoński nie osiadł na laurach. Zaczął nagrywać własną muzykę. Wydał m.in. takie utwory jak "LOVAIR", "Crusher" czy "Szaman", które osiągnęły milionowe wyniki tylko na samym YouTube. Zaangażował się także w walki MMA w ramach federacji FAME MMA. Przyniosły mu one duży rozgłos i sprawiły, że pomimo samodzielnej kariery, Błoński nadal pozostaje jednym z najbardziej popularnych nazwisk na polskim rynku influencerskim.

Dokonania i sukcesy Kacpra Błońskiego

Do tej pory Kacper Błoński czterokrotnie wystąpił na galach FAME MMA. Jego pierwsza walka miała miejsce w listopadzie 2020 roku - niedługo po rozpadzie Teamu X. Przeciwnikiem został Marcin Dubiel, z którym influencer miał bardzo duży konflikt. Podczas przygotowań do walk z ust obu panów padały niewybredne słowa oraz oskarżenia. Ostatecznie walka zakończyła zwycięstwem Kacpra Błońskiego.

Kolejne dwie walki Błoński odbył w 2021 roku. W oktagonie stanął wówczas z Sylwestrem Wardęgą oraz Mateuszem Januszem. Ponownie oba starcia zakończyły się zwycięstwem Kacpra, który nabrał ogromnej pewności siebie. W międzyczasie swoje zwycięskie walki odbywał także Marcin Dubiel. To doprowadziło do rewanżu influencerów.

W sierpniu 2022 roku Kacper Błoński i Marcin Dubiel ponownie stanęli naprzeciwko siebie. Tym razem zdecydowali się na jedną rundę bez limitu czasowego. Obaj jednoznacznie stwierdzili, że była ona bardzo wyczerpująca, jednak ostatecznie to Dubiel wyszedł z oktagonu jako zwycięzca.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile lat ma Kacper Błoński?
Kacper Błoński urodził się w 1998 roku, a więc w 2023 roku skończy 25 lat.
Ile wzrostu ma Kacper Błoński?
Kacper Błoński ma 185 cm wzrostu.
Czy Kacper Błoński ma dziewczynę?
Kacper Błoński był w związku z Julią Kosterą (jedną z członkiń Teamu X), jednak ostatecznie para się rozeszła. Od tej pory influencer jest singlem.
Z kim bił się Kacper Błoński na FAME MMA?
Kacper Błoński bił się na galach FAME MMA dwukrotnie z Marcinem Dubielem i jednokrotnie z Sylwestrem Wardęgą oraz Mateuszem Januszem.
Dlaczego Kacper Błoński odszedł z Team X?
Nie są znane szczegóły, dla których Kacper Błoński odszedł z Team X. Influencer kilkukrotnie jednak sugerował, że stało się tak głównie ze względu na konflikt ze Stuu.

Fani lubią też

Zobacz też