Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Artysta Julie Byrne

Julie Byrne

Julie ByrneOpisWydarzeniaJulie Byrne - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Przez prawie dekadę amerykańska autorka tekstów - Julie Byrne, kroczyła przez świat jako osoba prywatna, w dużej mierze pozostająca poza zasięgiem opinii publicznej. Wychowana w zachodniej części stanu Nowy Jork, obecnie mieszkająca w Nowym Jorku, od czasu poświęcenia życia swojej twórczości, wiele miejsc uznała za swój dom. Zgodnie z folkowym rodowodem podróżnika, poetycka, prowokująca twórczość Byrne czerpie inspiracje z wędrówek oraz doświadczeń związanych z przyjaźnią, miłością i stratą. 

Julie Byrne informacje o artystce
 

Sama nauczyła się podstaw gry na gitarze, gdy jej ojciec zachorował i nie mógł już samodzielnie używać tego instrumentu. Ma w sobie aurę ciepła i wrażliwości, wrodzoną muzykalność oraz prawdziwą powagę w mieszaniu tych cech we wspólne doświadczenia. Równie wdzięcznie potrafi zniknąć z pola widzenia; minęło już sześć lat od jej przełomowego "Not Even Happiness". 
 
W 2023 roku Byrne wychodzi z głęboko wymagającego i owocnego etapu z najpotężniejszą, najbardziej zachwycającą i afirmującą życie muzyką w swojej karierze, "The Greater Wings". Poruszając tematy żałoby, intymności i transformacji, Byrne poszerza swoje charakterystyczne brzmienie gitary o dźwięki syntezatora, fortepianu, harfy i smyczków.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Live Nation

Kategorie:wokalistki

Wydarzenia

Julie Byrne - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Julie Byrne?

Miejscowości, w których Julie Byrne wystąpi w najbliższym czasie: Poznań, Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też