Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Jakub Kuncer

Jakub Kuncer

Jakub KuncerOpisWydarzeniaJakub Kuncer - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Jakub Kuncer jest znany przede wszystkim z uwagi na zajęcie II miejsca w wyborach Wicemistera Global w 2018 roku. Od tego momentu jego kariera medialna i działalność charytatywna nabrały znacznie większego tempa. Jakub Kuncer stał się aktywistą społecznym i osobowością medialną o ogromnym potencjale. 

Jakub Kuncer – sylwetka artysty

Jakub Kuncer swoją popularność zawdzięcza wyborom Mistera Global, które odbyły się w 2018 roku w Tajlandii. Zajął w nich drugie miejsce, a od tego momentu jego medialna kariera znacznie przyspieszyła. Wcześniej był on znany jedynie z epizodycznych ról w popularnych serialach telewizyjnych. Jakub Kuncer jest fotomodelem, prezenterem telewizyjnym, konferansjerem, aktywistą społecznym, osobowością medialną, a także trenerem personalnym. Udziela się on również w działaniach charytatywnych.

Jakub Kuncer – dzieciństwo i młodość

Jakub Kuncer urodził się w 1988 roku w Poznaniu. Wychowywał się wraz z młodszą siostrą i od dzieciństwa przejawiał zainteresowanie sportem oraz innymi aktywnościami fizycznymi. W gimnazjum trenował wioślarstwo, które jednak porzucił na rzecz piłki nożnej. Był aktywnym zawodnikiem poznańskiego klubu i jednym z jego wiodących graczy. Po ukończeniu liceum zdecydował się rozpocząć studia na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w rodzinnym Poznaniu. W między czasie, Jakub Kuncer ukończył także studium aktorskie.

Jakub Kuncer – dorobek i kariera

Choć Jakub Kunder zyskał sobie sławę za sprawą turnieju Mister Global, to jednak znacznie wcześniej pojawiał się on na dużym ekranie. Jego pierwsza, epizodyczna rola to udział w serialu Barwy Szczęścia w 2013 roku. Następnie pojawiał się on w takich produkcjach jak np.:

  • "Na sygnale" (2016);
  • "Lekarze na start" (2017);
  • "Zawsze Warto" (2019);
  • "M jak miłość" (2019);

Dorobek artysty to także tytuł Mistera Polski, który Jakub Kuncer zdobył w 2017 roku. Zdobył on także tytuł I Wicemistera Supernational podczas gali, która odbyła się w Krynicy-Zdroju. Artysta zaliczył także swój udział w popularnym show telewizyjnym "Polsat Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W 2018 roku Jakub Kuncer został nominowany do tytułu "debiut roku" podczas gali Gwiazdy Plejady.

Jakub Kuncer – działalność charytatywna

Jakub Kuncer udziela się także charytatywnie i czynnie bierze udział w wielu akcjach humanitarnych. Współpracuje on ze Stowarzyszeniem "Mali Bracia Ubogich", które pomaga seniorom osamotnionym i opuszczonym przez bliskich. Artysta wziął także udział w misjach humanitarnych, które organizowane były w Gambii. Od 2018 roku prowadzi on własną fundację – Power Changes. Jej misją jest niesienie pomocy dzieciom w krajach afrykańskich dotkniętych głodem i suszą.

Kategorie:aktorzy polscy

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Jakub Kuncer - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Jakub Kuncer?

Miejscowości, w których Jakub Kuncer wystąpi w najbliższym czasie: Kraków.

Z kim związany jest Jakub Kuncer?
Od 2015 roku Jakub Kuncer związany był z Karoliną Zagozdą. Poznał ją w czasie castingów do wyborów Mistera Polski. Para rozstała się po 4 latach wspólnego życia. Pojawiły się jednak doniesienia, że artysta postanowił wrócić do byłej dziewczyny, z którą wspólnie prowadzili fundację "Power Changes". W ostatnim wywiadzie artysta przyznał jednak, że jest singlem.
Ile wzrostu ma Jakub Kuncer?
Artysta ma dokładnie 183 centymetry wzrostu.
Z kim występował Jakub Kuncer w Polsat Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami?
Jakub Kuncer występował w parze z Lenką Klimentovą. Para odpadła jednak tuż przed półfinałem, a sam artysta przyznał, że ma "drewniane nogi" do tańca.

Fani lubią też

Zobacz też