Na czasie

opener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghto-krakow-tworzy-metamorfozyharry-potter-symfonicznie
Home Artysta Rhapsody of Fire

Rhapsody of Fire

Rhapsody of FireOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Rhapsody of Fire, dawniej nazywani Thundercross, to włoski zespół, który tworzy niecodzienne brzmienia – symfoniczny power metal z elementami epic metalu. Jako artyści, członkowie grupy muzycznej stworzyli własną wizję na twórczość, nadając jej przy okazji dodatkowego znaczenia.

O zespole Rhapsody of Fire

Teksty piosenek tworzą historię świata Algalord, którego pomysłodawcą był Luca Turilli, dawny gitarzysta. Towarzyszył zespołowi od początku jego istnienia. Piosenki tworzą swego rodzaju sagę, która opowiada o nieustannej walce dobra ze złem w świecie, do którego można się przenieść, słuchając utworów muzyków. Pierwsze 5 lat kariery zespołu pozwoliło im uplasować się wśród jednych z najlepszych zespołów metalowych na świecie. To świadczy o potencjale, talencie, zapale oraz wizji, która od 28 lat wciąż jest spójna. Chodzi o przeniesienie słuchacza w niedostępną na co dzień przestrzeń. 

Rhapsody of Fire w Polsce

Nadszedł czas, aby przywitać włoską legendę w naszym kraju – Rhapsody of Fire w Polsce! Koncerty w Warszawie – tak wielu z nas czekało na powrót muzycznych eventów. Proxima 19 kwietnia 2023 roku przywita wulkan muzycznej energii – Rhapsody of Fire. Emocjonujący wieczór odbędzie się w ramach promocji EP-ki „I’ll Be Your Hero” wraz z nadchodzącym albumem „Glory For Salvation”. Już teraz zapamiętajcie to hasło: Rhapsody of Fire koncert 2023. Nie może was zabraknąć! Takie muzyczne wydarzenia są godne zapamiętania, a co więcej, po ostatnich zmianach w związku z epidemią, z pewnością będzie to niezapomniana noc. 

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 3.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też