Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Calum Scott

Organizator: High Note Events Sp. z o.o. S.k.

Calum ScottO wydarzeniu

O wydarzeniu

Calum Scott w Warszawie! Artysta będzie promował swój nadchodzący album. Zapraszamy na koncert już 10 września do klubu Stodoła. Callum Scott bilety już dostępne. 

Calum Scott w Warszawie

Prawdziwy rozgłos wokaliście przyniósł udział w show Britain's Got Talent w 2015 roku. Podczas przesłuchań sędzia Simon Cowell nacisnął złoty guzik i pozwolił wykonawcy natychmiast przejść do półfinału. „Przez te wszystkie lata, kiedy pracowałem w tym programie, nigdy nie słyszałem faceta z tak wielkim talentem. Poważnie. To było niesamowite i pokazało mi, że jesteś kimś więcej niż piosenkarzem, jesteś artystą, więc masz tę szansę”- powiedział Scottowi Cowell podczas przesłuchania. 

 

Calum Scott w błyskawicznym tempie stał się globalną sensacją, dzięki swojej oryginalnej wersji utworu Robyn – „Dancing On My Own”. Piosenka do tej pory przekroczyła 800 mln streamów na Spotify i 450 mln odsłon na YouTubie! Calum Scott w 2016 roku otrzymał również nominację do Brit Award w kategorii „Best Single”. W 2018 roku, wydał swój debiutancki album zatytułowany „Only Human”. To właśnie z tego krążka pochodzą takie przeboje jak „You Are The Reason” czy „What I Miss Most”. W ubiegłym roku Scott wydał swoją pierwszą epkę „Only Acoustic”, zawierającą akustyczne wersje utworów z debiutanckiego albumu. Artysta zaprezentował także trzy nowe utwory z nadchodzącego drugiego albumu: "Biblical", "Rise" oraz "If You Ever Change Your Mind". W tym samym roku Scott wykonał piosenkę „Where Are You Now” z belgijskim producentem i muzykiem Lost Frequencies, która królowała w czołówce platform streamingowych i stała się drugą piosenką artysty w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych utworów w Wielkiej Brytanii.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też