Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Endseeker

Endseeker

EndseekerOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Endseeker to niemiecka grupa metalowa, założona w 2014 roku w Hamburgu. Początkowe miesiące istnienia tej grupy wcale nie były łatwe, ponieważ artyści musieli się przebić przez utalentowaną konkurencję, ale jak się okazało udało im się stworzyć popularny na sporą część Europy zespół. Wszystko to jednak dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi. Kapela specjalizuje się w gatunku death metal i jest ściśle kojarzona z wydawnictwem muzycznym Metal Blade Records.

Endseeker - krótka historia

Jak już zostało wspomniane grupa Endseeker powstała w 2014 roku, ale na pierwszą EP-kę metalowego bandu wcale nie trzeba było długo czekać. Pojawiła się ona już rok później i nosiła nazwę "Corrosive Revelation". EP-ka ta spodobała się niemieckim słuchaczom i wkrótce o grupie zaczęło być nieco głośniej na terenie Polski oraz pozostałej części Europy. Pierwszy album studyjny ukazał się z kolei w 2017 roku i został zatytułowany "Flesh hammer prophecy". Ten krążek otworzył im drogę do międzynarodowej kariery muzycznej. Artyści oczywiście nie zmarnowali swojej szansy i w trakcie dotychczasowej kariery podbili wiele różnych scen.

Endseeker - dotychczasowy dorobek muzyczny

O debiutanckiej EP-ce oraz albumie studyjnym już trochę było, a więc najwyższa pora przeanalizować inne krążki metalowego zespołu Endseeker. Oto one:

  • "The Harvest" z 2019 roku,
  • "Mount Carcass" z 2021 roku,
  • "Global Worming" z 2023 roku.

Jak widać niemiecka grupa nie spoczęła na laurach i regularnie dostarcza swoim zaufanym fanom nowe pokłady metalowej muzyki i energii. Na koncertach Endseeker zawsze jest głośno i nie ma tam miejsca nawet na odrobinę nudy. Najpopularniejsze utwory niemieckiej kapeli to m.in. "Count The Dead", "Bloodline", "Unholy Rites", "Spiritual Euphoria" czy też "Cult" i "Cure". Endseeker w najbliższej przyszłości zaprezentuje się m.in. podczas Mystic Festival 2024. Do tej pory grupa koncertowała już w wielu europejskich miastach, pojawiając się z czasem na znanych i cenionych festiwalach. To właśnie dzięki takim występom artyści mogli liczyć na wzrost popularności i rozwój warsztatu muzycznego. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy powstała grupa muzyczna Endseeker?
Endseeker powstał w 2014 roku w Niemczech Niemiec, a konkretniej w Hamburgu. Zespół gra death metal
Jakie utwory ma na swoim koncie zespół Endseeker?
Najbardziej znane kawałki na koncie zespołu Endseeker to m.in. "Count The Dead", "Bloodline", "Unholy Rites", "Spiritual Euphoria" czy też "Cult" i "Cure".
Jakie EP-ki i albumy muzyczne wydała niemiecka grupa Endseeker?
Debiutancka EP-ka zespołu Endseeker ukazała się w 2015 roku i nosiła nazwę "Corrosive Revelation". Grupa wydała też następujące albumy studyjne: "Flesh hammer prophecy", "The Harvest", "Mount Carcass" i "Global Worming".

Fani lubią też

Zobacz też