Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Nikola Warda

Nikola Warda

Nikola WardaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Wokalistka pop i rock, gitarzystka
social media:

Opis

Nikola Warda to doskonale radząca sobie na polskiej scenie muzycznej wokalistka (pop i rock), gitarzystka oraz uczestniczka wielu popularnych programów telewizyjnych. To właśnie w nich pokazała swój talent całej Polsce.

Tym co wyróżnia Nikolę jest m.in. to, że świetnie radzi sobie na scenie w wersji solo, ale też w większej grupie. Współpracowała już m.in. z Damianem Szewczykiem, Gabrysią Cybuch, Magdaleną Dachowską, Jarosławem Dąbrowskim, Łukaszem Kłosem, Marcinem Gołdą, Adamem Komorowskim, Robertem Dachowskim, Łukaszem Bzowskim, Erykiem Nowakiem czy też Konradem Możdżeniem.

Występy w programach telewizyjnych

Nikola praktycznie od samego początku wiedziała, jaką drogą chce podążać w swoim muzycznym życiu. W związku z tym próbowała swoich sił w kilku programach telewizyjnych, takich jak:

  • „The Voice of Poland”,
  • „Must be The Music”,
  • „Szansa na Sukces”.

Widownię i słuchaczy zachwyciła zwłaszcza w tym ostatnim programie, wykonując wspaniałe utwory zespołu Lombard. Zanotowała tam bardzo dobry wynik i usłyszał o niej prawie cały kraj.

Artystka pojawia się w wielu miejscach (np. we Wrocławiu, Toruniu i Legnicy), występując na scenie podczas różnego rodzaju koncertów. Świetnie czuje się nie tylko w swoich utworach, ale też śpiewając hity wielkich gwiazd. Nie da się ukryć, że Nikola potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.

Nikola Warda – utwory

Jakie utwory najbardziej kojarzą się z Nikolą Wardą? Jest ich co najmniej kilka, a te które naprawdę warto zapisać sobie w swoim notatniku to:

  • „Zrozumieć”,
  • „Mroźny świt”,
  • „Kwitnące drzewo”,
  • „Bądź”,
  • „Zamrożone serce”.

Każdy, kto choć raz przesłucha numeru, w którym pojawia się Nikola Warda na pewno doceni jej autentyczność, energiczność (choć w swoim repertuarze ma też spokojniejsze i nieco smutniejsze kawałki) oraz wrażliwość. Ta artystka po prostu jest stworzona do występowania na scenie i daje ludziom niesamowite emocje – przy każdym występie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Z jakich utworów znana jest Nikola Warda?
Nikola Warda jest znana przede wszystkim z takich utworów, jak: „Zrozumieć”, „Kwitnące drzewo”, „Bądź”, „Zamrożone serce” oraz „Mroźny świt”. Zbiera też pozytywne recenzje za wykonywanie kawałków innych artystów (coverów).
Z kim współpracowała już Nikola Warda?
Nikola Warda bardzo ceni sobie współpracę z profesjonalnymi i zaangażowanymi w realizowanie kolejnych projektów muzycznych artystami. W związku z tym pracowali z nią już m.in.: Damian Szewczyk, Konrad Możdżeń, Eryk Nowak, Robert Dachowski, Łukasz Kłos, Jarosław Dąbrowski, Gabrysia Cybuch, Magdalena Dachowska, Marcin Gołda, Adam Komorowski czy też Łukasz Bzowski.
W jakich programach muzycznych wystąpiła już Nikola Warda?
Nikola Warda ma za sobą występy w kilku programach muzycznych (telewizyjnych). Największą popularność przyniósł jej występ w „Szansie na Sukces”, gdzie zapisała na swoim koncie bardzo wartościowy wynik (utwory zespołu Lombard). Można było ją też oglądać w programach „The Voice of Poland” oraz „Must be The Music”.
Jakie umiejętności muzyczne posiada Nikola Warda?
Nikola Warda jest przede wszystkim wokalistką (popową i rockową), ale też gitarzystką.

Fani lubią też

Zobacz też