Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Elizabeth „Lizi” Anorue

Elizabeth „Lizi” Anorue

Sprawdź wydarzenia
Elizabeth „Lizi” AnorueOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Elizabeth "Lizi" Anorue to ukraińska blogerka, modelka i tiktokerka, którą można kojarzyć głównie z transmisji na Twitchu. Co więcej, od niedawna zajmuje się ona również walkami MMA. Dlatego nie zwlekaj i dowiedz się, kim jest ta egzotyczna piękność. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o Elizabeth Anorue. Zapraszamy do lektury!

Kim jest Elizabeth Anorue?

Elizabeth Anorue znana również pod pseudonimem "Lizi" to ukraińska influencerka, która do Polski trafiła z powodu wojny na Ukrainie. Swoje afrykańskie korzenie zawdzięcza  ojcu, który pochodzi z Nigerii i lata temu przeniósł się do Kijowa. Przed wyjazdem z Ukrainy, Elizabeth była silnie związana z ukraińskimi influencerami.

W Polsce po raz pierwszy usłyszano o niej natomiast dzięki udziale w projekcie podobnym do polskiego "Team X". W efekcie rozpoczęła ona na Twitchu współpracę ze znanym polskim streamerem Franiem i tak oto stała się popularna także i w naszym kraju. Po przeprowadzce do Warszawy "Lizi" została natomiast blogerką, tiktokerką oraz fotomodelką. Tu rozpoczęła również swoją przygodę z oktagonem, a nawet i wystąpiła już w teledysku Friza, Przemka Pro i Żabsona do piosenki pod tytułem "Vanilla", której premiera odbyła się w 2022 roku.

Elizabeth Anorue – od streamerki do fighterki

Nie ulega wątpliwości, że popularność Elizabeth Anorue wynika głównie dzięki Franiowi i jego streamach na Twitchu. W pewnym momencie ich współpraca dobiegła jednak końca wskutek kłótni, która najprawdopodobniej wynikła ze znajomości, jaką Elizabeth nawiązała z Fagatą. Ostatecznie jednak "Lizi" postanowiła wybić się na szersze wody i zaczęła działać jako influencerka. Wkrótce potem ogłosiła również w swoich mediach społecznościowych informację o tym, że wystąpi na gali Fame MMA 15.

Początki kariery na ringu

Walka Elizabeth dla federacji Fame MMA była niedużym zdziwieniem. Stojąca u progu swojej kariery influencerka, jeszcze nigdy wcześniej nie walczyła w żadnej innej federacji. Dlatego też ogłoszenie jej udziału w tym wydarzeniu na początku 2022 roku zaskoczyło wiele osób. Mimo to 26 sierpnia 2022 roku federacja podczas gali Fame MMA 15 ogłosiła ją jako swojego nowego podopiecznego. Od tamtej pory egzotyczna piękność rozpoczęła mordercze treningi przed swoim wielkim debiutem. Co ciekawe, na tej samej gali odbyła się walka Franio, z którym celebrytka zaliczyła małe spięcie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodziła się Elizabeth Anorue?
Elizabeth Anorue urodziła się 24 stycznia 2000 roku w Kijowie na Ukrainie. Afrykańskie korzenie i egzotyczną urodę zawdzięcza jednak tacie, który z pochodzenia jest Nigeryjczykiem.
Jaki pseudonim ma Elizabeth Anorue?
Elizabeth Anorue jest znana również jako "Liza" oraz "Lizi".
W jakim teledysku można oglądać Elizabeth Anorue?
Celebrytka wystąpiła m.in. w teledysku do piosenki "Vanilla" Friza i Przemka Pro, w którym gościnnie wystąpił także Żabson.
Od kiedy Elizabeth Anoruen walczy w Fame MMA?
Oficjalne zaprezentowanie Lizy miało miejsce na gali Fame MMA 15, która odbyła się 26 sierpnia 2022 roku.
Kiedy odbyła się debiutancka walka Elizabeth Anorue?
Po raz pierwszy Elizabeth Anorue zaprezentowała swoje umiejętności podczas gali Fame MMA 18, która odbyła się 20 maja 2023 roku na Atlas Arenie w Łodzi.

Fani lubią też

Zobacz też