Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

Distant

Sprawdź wydarzenia
DistantOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Lubisz holenderskie zespoły grające deathcore? Jeżeli tak, to obowiązkową pozycją jest dla Ciebie Distant. Jest to prężnie rozwijający się band, który słynie z agresywnego stylu, dużej liczby przekleństw w swoich utworach oraz niesamowitej charyzmy. To wszystko sprawiło, że Distant stał się jednym z najlepiej rokujących zespołów na holenderskiej scenie ciężkiego grania. 

Distant - kto tworzy ten zespół?

Podobnie jak większość zespołów metalowych, Distant miał burzliwą przeszłość, która sprawiła, że część jego członków odeszła z zespołu. Z ekipą tą nie są już związani Shainel Ramharakh oraz Gene Troost. W chwili obecnej w skład Distant wchodzi pięciu różnych artystów. Główną postacią zespołu jest Alec Grnja, czyli osoba odpowiadająca za wokal. Szeregi zespołu tworzą także aż trzej gitarzyści - najpopularniejszy spośród nich jest Vladimir Golic, który jest idolem dla wielu osób ze względu na swoje niesamowite podejście do tego instrumentu. Distant dopełniają Nouri Yetgin oraz Elmer Maurits. Osobą odpowiedzialną za perkusję jest natomiast Jan Mato. 

Z jakich albumów znany jest Distant?

Pomimo że Distant zdołał już zdobyć wielu fanów, to warto podkreślić, że jest to dopiero rozwijający się zespół, który stawia pierwsze większe kroki na scenie muzycznej. Nie przeszkodziło mu to jednak w wydaniu aż trzech albumów, które odniosły relatywnie duży sukces. Poważny debiut na scenie muzycznej Distant zanotował w 2019 roku, kiedy to wypuścił album "Tyrannotophia". Bardzo szybko został on doceniony przez fanów metalu, którzy zgodnie stwierdzili, że na naszych oczach rodzi się wielki metalowy zespół. Kolejna ważna publikacja miała miejsce w 2021 roku - wówczas Distant wydał "Aeons Of Oblivion". Podobnie jak pierwszy album, również ten został przyjęty z dużym optymizmem. Nowością w repertuarze Distant jest album z 2023 roku - "Heritage". Potwierdził on, że zespół jest na bardzo dobrej ścieżce i w najbliższych latach najprawdopodobniej usłyszy o nim cała muzyczna Europa. 

Jakie są najbardziej znane piosenki zespołu Distant?

Zespół Distant może się pochwalić dużą liczbą oddanych fanów. Miłośnicy tego zespołu bardzo lubią przede wszystkim piosenki z najnowszej płyty "Heritage". Szczególnie mocno zostały docenione takie piosenki jak "Acid Rain", "Exofilth" czy "Human Scum". Sporo ciekawych numerów możemy również znaleźć na debiutanckiej płycie zespołu. W jej przypadku najpopularniejsze są piosenki "False Gods" oraz "Hollow Eyes". Co istotne, poszczególne piosenki bardzo mocno się od siebie różnią, dzięki czemu trafiają w gusta szerokiego spektrum słuchaczy. Sprawia to, że na płytach zespołu Distant każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy został założony zespół Distant?
Distant założono w 2014 roku - zespół ten pozostaje aktywny do dziś.
W jakim mieście założono Distant?
Distant powstał w holenderskim Rotterdamie.

Fani lubią też

Zobacz też