Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Decadent Fun Club

Decadent Fun Club

Decadent Fun ClubSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Warszawa
dyscyplina:
Zespół muzyki elektronicznej oraz alternatywnej
social media:

Opis

Decadent Fun Club to utworzona w 2016 roku w Warszawie polska grupa muzyczna, specjalizująca się w tworzeniu muzyki elektronicznej oraz alternatywnej.

W składzie zespołu znajdują się Paveu Ostrovsky (wokal), Jakub Lipiński (gitara basowa), Mateusz Gągol (instrumenty klawiszowe) oraz Kamil Cegiełka (perkusja). Artyści zdążyli już wystąpić na wielu znanych scenach, pojawiając się m.in. na Pol’and’Rock Festival.

Obiecujące początki

Już samo przebicie się do krajowej czołówki wydawało się dla muzyków tworzących Decadent Fun Club dość trudnym zadaniem, ale artyści zanotowali bardzo obiecujący początek. Praktycznie od początku swojego istnienia na polskim rynku muzycznym grali sporo koncertów, m.in. w Warszawie oraz Poznaniu.

Przełomowym momentem w ich karierze był triumf na Festiwalu w Jarocinie w 2017 roku, podczas „Jarocińskich Rytmów Młodych”. To właśnie wtedy o zespole Decadent Fun Club usłyszała prawie cała Polska, a ich kariera nabrała rozpędu.

Pierwsze utwory i dobry odbiór ze strony słuchaczy

Grupa Decadent Fun Club występuje na scenie od kilku dobrych lat, dlatego nikogo nie powinien zdziwić fakt, że w tym czasie wydała już wiele ciekawych utworów. Które z nich pojawiły się najwcześniej? Przede wszystkim:

 • „Serendipity”,
 • „Glitterball”,
 • „Stardust”.

Kawałki cieszyły się dobrym odbiorem ze strony słuchaczy, dzięki czemu muzycy otrzymali dodatkowego „kopa” do wzmożonej pracy. Oczywiście w międzyczasie pojawiły się kolejne koncerty oraz wyróżnienia. Krótko mówiąc – popularność Decadent Fun Club ciągle rosła!

Następne kawałki i pokaz wyjątkowego talentu

Na kilku powyższych kawałkach się nie skończyło, a artyści postanowili wydawać kolejne numery dla swoich fanów. W tym gronie znalazły się takie utwory, jak:

 • „Dead Things Never Smell Good”,
 • „How Does It Feel?”,
 • „Love Will Burn Us All”,
 • „Genie”,
 • „Tango”,
 • „UFO”,
 • „Stamina”,
 • „Hydra”.

Nie da się ukryć, że każdy z tych numerów potwierdził wielką klasę muzyków z Decadent Fun Club oraz ich muzyczną ambicję. Artyści pozwalają sobie na odrobinę różnorodności i eksperymentowanie z rozmaitymi brzmieniami. Tym samym nie stoją w miejscu i ciągle przybywa im fanów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy założono grupę Decadent Fun Club?
Decadent Fun Club to polska grupa muzyczna, którą założono w 2016 roku w Warszawie. Zespół tworzy muzykę elektroniczną oraz alternatywną.
Kto wchodzi w skład zespołu Decadent Fun Club?
W składzie grupy Decadent Fun Club znajdują się Paveu Ostrovsky (wokalista), Kamil Cegiełka, Mateusz Gągol oraz Jakub Lipiński.
Jakie utwory posiada na swoim koncie zespół Decadent Fun Club oraz jakimi wyróżnieniami może się pochwalić?
Artyści z zespołu Decadent Fun Club posiadają na swoim koncie wiele niebanalnych utworów, takich jak: „Stamina”, „Hydra”, „UFO”, „Tango”, „Serendipity”, „How Does It Fell?” czy też „Stardust”. Muzycy wystąpili m.in. na Pol’and’Rock Festival i Festiwalu w Jarocinie. W 2017 roku zostali laureatami „Jarocińskich Rytmów Młodych”, co znacznie pomogło im w rozwinięciu muzycznej kariery oraz zdobyciu wielu wiernych fanów.

Fani lubią też

Zobacz też