Daft Punk

Daft Punk

Daft Punk to francuski duet tworzący muzykę elektroniczną, założony w 1993 roku w Paryżu. Jego twórcy to szkolni przyjaciele Guy-Manuel de Homem-Christo oraz Thomas Bangalter.

Ich debiutancki krążek pod tytułem „Homework” ukazał się w styczniu 1997 roku. Pokrył się platyną między innymi w Wielkiej Brytanii i Francji, a także złotem w Stanach Zjednoczonych. Pochodzą z niego hity „Da Funk” oraz „Around the World”.

Drugi krążek Daft Punk o nazwie - „Discovery” został wydany w lutym 2001 roku i cieszył się ogromną popularnością w Europie. W listopadzie 2007 roku ukazał się album koncertowy „Alive 2007” z utworem „Harder, Better, Faster, Stronger”. Zarówno płyta, jak i singiel zdobyły nagrody Grammy.

Największy sukces odniosła ostatnia płyta duetu - „Random Access Memories”, wydana w maju 2013 roku. Trafiła na 1. miejsce listy najpopularniejszych albumów w USA - Billboard 200. Pokryła się platyną bądź wielokrotną platyną w 14 krajach, a także złotem w Hiszpanii, Japonii, Danii oraz Finlandii. Ponadto przyniosła artystom 4 nagrody Grammy, w tym dwie za piosenkę „Get Lucky”, nagraną we współpracy z Pharrellem Williamsem.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Daft Punk
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/