Artur Krajewski

Artur Krajewski

Artur Krajewski to urodzony w 1968 roku w Białymstoku – polski aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy jest absolwentem wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Rozwój kariery aktorskiej Artura Krajewskiego

Artura Krajewskiego można było zobaczyć na scenach teatrów w Łodzi, Wałbrzychu, Warszawie, Lublinie i Bydgoszczy. Wystąpił również w teledysku zespołu Kult Dziewczyna bez zęba na przedzie. Od 1992 roku przez dziesięć lat występował w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Od 2014 roku występuje w Teatrze Polskim im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy.

 

Artura Krajewskiego można zobaczyć w wielu produkcjach filmowych takich jak między innymi Jestem Mordercą w reżyserii Macieja Pieprzycy, Zwerbowana miłość czy Moje córki krowy w reżyserii Kingi Dębskiej.

 

Artur Krajewski jest również aktorem dubbingowym. Jego głos można usłyszeć w takich produkcjach jak między innymi serial anime Pokemon, gdzie występował od 1997 – 2002 roku.

Artur Krajewski spektakle 2021

Artur Krajewski jest aktorem, którego można zobaczyć zarówno w filmie jak i teatrze. Spektakle 2021 z udziałem aktora to między innymi komedia Przygoda z ogrodnikiem, której reżyserem jest Jakub Wons. To komedia pełna nagłych zwrotów akcji. Na scenie oprócz aktora będzie można zobaczyć między innymi Katarzynę Cichopek, Annę Muchę czy Agnieszkę Włodarczyk. Spektakl prezentowany będzie w wielu polskich miastach takich jak Bydgoszcz, Kielce Poznań Toruń czy Olsztyn.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Artur Krajewski
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/