Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Accept

AcceptOpisWydarzeniaAccept - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Accept to pochodzący z Niemiec zespół heavymetalowy. Założony został w 1968 roku w Solingen. Początkowo nazywał się Band X. Obecna nazwa zespołu funkcjonuje od 1976 roku.

Rozwój kariery muzycznej zespołu Accept

 

W ciągu działalności grupy w zespole pojawiało się wielu muzyków. Obecny skład zespołu Accept to Wolf Hoffmann (gitara) Mark Tornillo (śpiew) Christopher Williams (perkusja) Uwe Lulis (gitara) Martin Motnik (gitara basowa) Philip Shouse (gitara).

W roku 1978 na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta zespołu - Accept, na której znalazło się wiele heavy rockowego rock'n'rolla. Rok po wydaniu krążka do zespołu dołączył nowy perkusista Stefan Kaufmann.

Rok 1981 był przełomowy w karierze zespołu. Ukazała się wtedy płyta Breaker, a Accept rozpoczyna granie w nowym stylu – zrywa z hard rockiem i zaczyna tworzyć heavy metal. Muzyka Accept od tego czasu to cięższe gitary i metaliczne brzmienie czego dopełnieniem jest charakterystyczny zachrypnięty głos wokalisty zespołu.

Accept od wielu lat prezentują klasyczny heavy metal. A ich najnowszy krążek Too Mean To Die kolejny raz udowodnili, że są najlepsi! To prawdziwy metal, świetne melodie i niezapomniane chwile na koncertach.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Matthias Bauer, CC-BY-SA 3.0

Wydarzenia

Accept - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Accept?

Miejscowości, w których Accept wystąpi w najbliższym czasie: Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też