4Dreamers

4Dreamers

Poznajcie 4Dreamers – czterech super chłopaków! Wszyscy świetnie śpiewają. Każdy z nich ma mega talent i nie zawaha się go użyć.

 

Chłopcy poznali się na nagraniach The Voice Kids i jakoś od razu się dogadywali, jakby znali się od zawsze. Polubili się, bo łączy ich wspólna pasja – muzyka. To muzyka ich łączy, a wszystko inne dzieli, bo są kompletnie różni. I właśnie te różnice powodują, że razem są tak bardzo interesujący!

4Dreamers tworzą:

  • TOMEK – zwany Tomaszem lub Johnnym Bravo – rzecz jasna wyłącznie z powodu fryzury
  • KUBA – zwany Szmajka lub Szmajdziński – też nie pytajcie dlaczego…
  • MATEUSZ – zwany Matim lub Tadeuszem 
  • MAKS – zwany Maksiem lub Maksonem

Koncerty 4Dreamers

4Dreamers to obecnie jeden z najbardziej popularnych zespołów młodego pokolenia. Koncerty 4Dreamers cieszą się dużą popularnością, a fani z niecierpliwością wyczekują olejnych wydarzeń grupy. 

 

4Dreamers - Często zadawane pytania

  • 4Dreamers jest polskim boys bandem, który został założony 24 lutego 2018 roku. Zespół składa się z 4-ech artystów, a mianowicie z Jakuba Szmajkowskiego, Mateusza Gędek, Makymiliana Więckowskiego oraz Tomasza Gregorczyk. Ich współpraca rozpoczęła się po solowych wystąpieniach w programie The Voice Kids, dopiero po finale zdecydowali się, na rozpoczęcie wspólnej działalności muzycznej.
  • 4Dreamers wyruszyli w swoją pierwszą trasę w sierpniu 2018 roku. Już pierwszy koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż z tego powodu musiał zostać przeniesiony do większego klubu. Dzięki ogromnemu sukcesowi wydali reedycję swojego debiutanckiego albumu, który zawierał cover'y piosenek "Zawsze ,tam, gdzie ty" zespołu Lady Pank oraz "As Long As You Love me" Backstreet Boys.
  • Wytwórnią promującą grupę jest Universal Music Polska. Na ten moment zostały wydane 2 albumy - "4Dreamers" oraz "nb.". Po premierze płyty "nb." artyści rozpoczęli ogólną trasę koncertową, która miała wspomóc promocję płyty.
  • Po pierwszym wspólnym występie zespołu, który odbył się 24.02.2018, pojawił się singiel "Sekret", który uzyskał ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Ze swoim pierwszym albumem "4Dreamers" zadebiutowali na 6. miejscu polskiej listy najczęściej kupowanych płyt.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

4Dreamers
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/