Baby Full

Baby Full

Baby Full - zespół powstał oficjalnie 19 grudnia 2016 roku, dokładnie 33 lata
i miesiąc po powstaniu „Bayer Full”. Nazwa też nie jest przypadkowa, liderami zespołu są dzieci Sławomira Świerzyńskiego: Nikola, Damian i Sebastian. Gwarancją sukcesu zespołu jest m.in. to, że mają nazwę na literę „B” podobnie jak „Beatlesi”, „Bee Gees”, „Boys”, „Bayer Full” – żartobliwie twierdzi Sławomir Świerzyński, lider legendarnej grupy disco polo. Rozpoczynali muzyczną karierę od piosenek biesiadnych, obecnie wykonują muzykę taneczną w rytmach „latino dance”.
Nie odcinają kuponów od muzycznej kariery ojca ale tworzą własny niepowtarzalny styl, doceniony przez rzesze fanów, którzy tłumnie stawiają się na każdym koncercie grupy.

Baby Full koncerty.  Baby Full bilety na koncert do kupienia na eBilet.pl!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Baby Full
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/