Kortowiada 2022
Kortowiada 2022
Kortowiada 2022
Kortowiada 2022

Kortowiada 2022

UWAGA  W dniach 3 czerwca (piątek) i 4 czerwca (sobota) sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie stacjonarnie w miejscu odbywania się festiwalu.

 

Kortowiada 2022, jeden z największych festiwali studenckich w Polsce, odbędzie się w tym roku już po raz 61! Trzy dni z muzyką na scenie głównej – taki jest podstawowy plan na tegoroczne olsztyńskie juwenalia. Od 2 do 4 czerwca na Plaży przy Jeziorze Kortowskim w Olsztynie wystąpią m.in. Kaśka Sochacka, Baranovski, Happysad, Vito Bambino, Kwiat Jabłoni, Guzior i Enej.

Kortowiada 2022 line-up i artyści - Scena Główna (Main Stage UWM)

2 czerwca: Baranovski, HappysadKwiat Jabłoni, Łydka Grubasa, O.S.T.R.

3 czerwcaKaśka Sochacka, Enej, Kayah, Sokół, Krzysztof Zalewski

4 czerwca: TymekVito BambinoPRO8L3M, Mery Spolsky, Guzior

Uwaga! Wymiana biletu na opaskę festiwalową jest możliwa wyłącznie osobiście, przez osobę, której imię i nazwisko znajduje się na bilecie!

O Kortowiadzie

Kortowiada to wydarzenie, które nie mieści się w ramach tradycyjnie rozumianych juwenaliów. Między innymi za sprawą wyjątkowej przestrzeni, w której się odbywa, ewoluowała ona w festiwal studencki, stając się rozpoznawalną marką. Jej renomę potwierdzają zdobyte nagrody – Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur oraz dwukrotnie Pro Juvenes w kategorii Najlepsze Juwenalia w Polsce.

TERAZ

W 2022 roku odbędzie się 61. edycja olsztyńskich juwenaliów. Impreza potrwa cztery dni (1-4 czerwca), podczas których na uczestników czekać będą niezapomniane wydarzenia muzyczne, kulturalne i sportowe.

W tym roku scena główna stanie na plaży kortowskiej. Koncerty na niej będą odbywać się od czwartku do soboty (2-4 czerwca). Nazwiska kolejnych z 15 artystów, którzy zagrają w Kortowie, ujawniane są w cotygodniowych komunikatach.

Mając świadomość potencjału tkwiącego w Kortowie, najpiękniejszym i najbardziej funkcjonalnym miasteczku akademickim w Polsce, hasłem przewodnim tegorocznej Kortowiady uczyniliśmy „Green Camp”. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie jest często określany mianem zielonego uniwersytetu, więc staramy się traktować to jako wyzwanie i motywację, by jeszcze bardziej rozwijać i realizować idee zrównoważonego rozwoju oraz promować ekologię. Uczestnikom festiwalu zaproponujemy więc wiele form aktywności będących wskazówkami dotyczącymi tego, jak (i dlaczego) dbać o środowisko.

ZAWSZE

O sile Kortowiady decyduje kilka cech. Pierwsza z nich to bez wątpienia wspomniane urokliwe miejsce: przestrzeń Kortowa, niezwykłego miasteczka akademickiego, w granicach którego są dwa jeziora, plaża i parki. Po drugie: muzyka. Przez lata na scenie głównej swoje koncerty grały największe polskie gwiazdy i tak ma być, oczywiście!, także tym razem. Nie zapominamy też o dawaniu szansy tym, którzy dopiero wydeptują swoją ścieżkę na rynku muzycznym. Kortowska publiczność wiele razy udowadniała, że z otwartymi ramionami przyjmuje także bardzo młodych muzyków. Trzecią ważną ideą towarzyszącą Kortowiadzie jest różnorodność. Dotyczy ona zarówno muzyki wykonywanej przez zaproszonych artystów, jak i wydarzeń dodatkowych.

WARTO PAMIĘTAĆ

Przypominamy, że karnety sprzedawane są na imprezę masową (2-4 czerwca), czyli koncerty na plaży kortowskiej, a nie na wydarzenia towarzyszące.

 

Studenci i pracownicy Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz uczniowie Uniwersyteckiego XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie upoważnieni są do zakupu biletów ulgowych. W czasie wymiany karnetu na opaskę festiwalową muszą oni mieć przy sobie ważną legitymację (studencką, pracowniczą lub szkolną), a dane na dokumencie muszą być takie same jak na zakupionym bilecie. Dla Studentów innych uczelni również została przygotowana specjalna pula biletów. W czasie wymiany karnetu na opaskę festiwalową, muszą oni mieć przy sobie ważną legitymację studencką, a dane na dokumencie muszą być takie same jak na zakupionym bilecie.

 

  • bilet ulgowy (studenci i pracownicy UWM, uczniowie XII LO w Olsztynie) - student lub pracownik Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z legitymacją studencką ważną w dniu wymiany biletu na opaskę festiwalową (dane na legitymacji muszą być zgodne z danymi na karnecie), uczeń Uniwersyteckiego XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie (z ważną legitymacją szkolną; dane personalne muszą być takie same jak na bilecie)
  • bilet ulgowy (studenci innych uczelni) - student innej uczelni z legitymacją studencką ważną w dniu wymiany biletu na opaskę festiwalową (dane na legitymacji muszą być zgodne z danymi na karnecie)
  • bilety normalny - dla pozostałych osób, które nie spełniają wymogu umożliwiającego posiadanie biletu ulgowego
  • brak zniżek dla niepełnosprawnych 
  • dzieci do 4 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie, pozostając pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów
  • dzieci powyżej 4 roku życia muszą posiadać bilet wstępu 
  • dzieci, zgodnie z regulaminem, mają wstęp na teren imprezy za zgodą rodziców - oświadczenie dla niepełnoletnich dostępne TUTAJ, regulamin dostępny TUTAJ
  • brak opcji rezygnacji z biletu/ zwrotu; zastrzegamy możliwość zmiany line-upu,
  • jednorazowa możliwość zmiany danych na bilecie - koszt 30 zł 

Wymiana biletów na opaski 

Wymiana biletów na opaski możliwa będzie od wtorku 31 maja 2022 roku w specjalnej strefie zlokalizowanej przy wejściu na teren festiwalu. Wymiana biletów we wtorek 31 maja oraz w środę 1 czerwca możliwa będzie w godzinach 14:00-20:00. Wymiana w czwartek 2 czerwca oraz piątek 3 czerwca możliwa będzie w godzinach 12:00-23:59. Wymiana podczas ostatniego dnia festiwalu - w sobotę 4 czerwca - możliwa będzie w godzinach 17:00-21:00.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kortowiada 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/