Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce The Piano Bar Warsaw

The Piano Bar Warsaw

Warszawa, Żelazna 51/53
The Piano Bar WarsawOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Warszawa to miasto, w którym dzieją się niezwykłe rzeczy. To miejsce, które tętni nocnym życiem. Oprócz atrakcji czysto turystycznych, które cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród przyjezdnych z różnych części Polski, ale i zza granicy, miasto to charakteryzuje się organizowaniem naprawdę ciekawych wydarzeń kulturalnych i koncertów. Miłośnicy kultury będą mieli wiele okazji do zobaczenia na żywo występów swoich ulubionych artystów muzycznych, teatralnych, jak również komediowych. W Warszawie znajduje się wiele placówek oświatowych, restauracji, barów czy klubów, które na pewno zaskoczą swoich widzów wydarzeniami, które na długo zapadną w pamięć i dostarczą dobrej zabawy na długie godziny.

The Piano Bar – o obiekcie

Jednym z ciekawszych lokali na rozrywkowej mapie miasta jest The Piano Bar Warsaw. To niezwykle nowoczesne i nieszablonowe miejsce oferujące zróżnicowaną rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury i muzyki. The Piano Bar Warsaw zlokalizowany jest w jednym z najstarszych obiektów w zrewitalizowanej Fabryce Norblina, która pamięta czasy końca XVIII wieku i kamerdynera, ostatniego króla Polski – Franciszka Ryxa. Bilety na wiele spośród nadchodzących imprez dostępne są w sprzedaży również przez Internet, m.in. za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

The Piano Bar Warsaw – wydarzenia

Odbywające się w The Piano Bar Warsaw koncerty to okazja do ujrzenia na żywo występów ulubionych artystów, które dostarczą mnóstwa rozrywki. Obiekt dba o różnorodność repertuaru wydarzeń kulturalnych i muzycznych, dlatego wielu miłośników rozrywki znajdzie tu propozycje dopasowane w swoje gusta. Oprócz koncertów mają tu miejsce również pokazy i interesujące widowiska, dzięki któremu widzowie będą mieli okazję przeżyć całą gamę różnych emocji.

Atrakcje, odbywające się w The Piano Bar Warsaw przyciągają widzów poszukujących sposobów na relaks przy dobrej zabawę. Koncerty, widowiska czy pokazy, które mają tu miejsce, cieszą się naprawdę dużą popularnością, o czym świadczy liczba sprzedanych na te wydarzenia biletów. Wyjątkowe propozycje występów muzycznych to skierowane są do fanów muzyki, nie tylko tej znanej z list przebojów. W lokalu mają również miejsce koncerty z udziałem gwiazd mniejszego formatu oraz artystów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę muzyczną.

Jakie eventy miały miejsce w The Piano Bar Warsaw? Wydarzenia, które zostały tu zorganizowane to przede wszystkim imprezy muzyczne, podczas których widzowie mieli okazję zobaczyć na żywo występy m.in. Wojtka Mazolewskiego czy Tamary Behler Band. Na bieżące i nadchodzące eventy, mające miejsce w The Piano Bar Warsaw, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej na eBilet.pl.

The Piano Bar Warsaw – bilety

Koncerty w The Piano Bar Warsaw to najciekawsze propozycje kulturowe i eventy, których nie można przegapić. Wydarzenia w lokalu stwarzają doskonałą okazję do zabawy i odpoczynku od codziennych spraw. To doskonała okazja na wieczorne wyjście z drugą połówką czy paczką znajomych. Dzięki różnorodnym formom rozrywki, które mają tu miejsce, każdy znajdzie coś dla siebie i dobrze spędzi tu czas.

Nadchodzące wydarzenia w The Piano Bar Warsaw to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów artystycznych, które na długo zapadną w pamięć niejednemu widzowi. Aby nie przegapić fantastycznych widowisk kulturalnych, warto zapoznać się z aktualnym harmonogramem prezentowanym przez lokal. Nie czekaj – zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się The Piano Bar Warsaw?
The Piano Bar Warsaw znajduje się przy ul. Żelaznej 51/53 w budynku Fabryki Norblina.
Jakie wydarzenia odbywają się w The Piano Bar Warsaw?
W The Piano Bar Warsaw mają miejsce wydarzenia kulturalne i muzyczne, odbyły się tu m.in. występy Wojtka Mazolewskiego i Tamary Behler Band.

Fani lubią też

Zobacz też