Park Starego Browaru

Park Starego Browaru

Stary Browar w Poznaniu to centrum handlowe i kulturalne, zlokalizowane na ulicy Półwiejskiej 42 na terenie XIX-wiecznego browaru Huggerów.  Otwarto je w 2003 roku.

 

Jego twórczynią jest Grażyna Kulczyk. Według jej koncepcji, 50 procent Starego Browaru poświęcona jest biznesowi, a 50 procent sztuce. Obecnie właścicielem kompleksu jest fundusz Deutsche Asset & Wealth Management. 

Co znajduje się w Starym Browarze w Poznaniu?

Na terenie Starego Browaru znajduje się ponad 200 sklepów, baza gastronomiczna, kluby, kino, biura, popularny wśród mieszkańców zabytkowy park, a także luksusowy hotel.

Stary Browar pełni bardzo ważną rolę w życiu miasta – jest miejscem spotkań towarzyskich i biznesowych oraz atrakcją turystyczną. Obiekt zdobył wiele nagród i wyróżnień. W prestiżowym konkursie Shopping Centre Awards dwukrotnie przyznano mu tytuł najlepszego centrum handlowego na świecie i dwukrotnie najlepszego centrum handlowego w Europie. Zajął także pierwsze miejsce w plebiscycie na „Cud Polski”, organizowanym przez „National Geographic Traveler”.

Multikino Stary Browar Poznań 

Multikino Stary Browar powstał w 2007 roku. Było to drugie Multikino w Poznaniu. Zlokalizowane jest na poziomie 2. W jego wnętrzu znajduje się 8 sal kinowych.  Bilety do Multikina można kupić w formie tradycyjnej tuż przed seansem lub online - dostępne opcje to bilet na wybrany film lub voucher multikino, który umożliwia zobaczenie wybranego filmu w dowolnym czasie.

 

W Multikinie znajdują się wyjątkowe fotele, które zwiększają komfort oglądania filmu. Posiadają one dwa przyciski, dzięki którym widz sam steruje ich ustawieniem, decydując o najwygodniejszej dla siebie pozycji podczas oglądanego seansu.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, GNU Licencja Wolnej Dokumentacji 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Park Starego Browaru
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Ratajczaka/Ogrodowa
61-888 Poznań

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/