Restauracja Texas Żory

Restauracja Texas Żory

Restauracja Texas Żory to miejsce zlokalizowane przy Parku Rozrywki TwinPigs w Żorach. Słynie z doskonałej kuchni, od pewnego czasu dynamicznie rozwija się również w innych kierunkach. Odbywają się tu wydarzenia rozrywkowe - imprezy, wieczory karaoke oraz koncerty.

 

Restauracja Texas Żory to nie tylko restauracja. Znajduje się tu również trzygwiazdkowy hotel oraz sale konferencyjne, urządzone w klimacie dzikiego zachodu. Obiekty wyposażone są w sprzęt multimedialny, niezbędny do prowadzenia konferencji i innych wydarzeń – koncertów i imprez.

Texas Żory – wydarzenia i koncerty

Jakie wydarzenia w Texas Żory odbyły się do tej pory? Pierwszym z nich był koncert Box Canyon, który łączy muzykę country, bluesa i rocka. Grupa muzyczna, kierowana przez amerykańskiego wokalistę i gitarzystę – Jeffa Shiffmana – wprowadziła publikę w niezwykły klimat.

 

Kto odwiedził Texas Żory? Koncert Eli Dębskiej, zwanej polską Janis Joplin, podbił serca słuchaczy. Wokalistka jest nauczycielką śpiewu i aktorką, znaną z popularnych seriali. To ekspresyjna, młoda artystka, która współpracuje z utalentowanymi instrumentalistami. Razem z nimi zabrała publiczność w niezwykłą podróż w głąb historii muzyki. Bilety na wydarzenie cieszyły się dużą popularnością.

 

Kolejnym wydarzeniem w Texas Żory był występ Macieja Lipiny, lidera i wokalisty zespołu Ścigani. Maciej jest współautorem różnych projektów muzycznych, a także aktorem Teatru im. Wyspiańskiego w Katowicach – zagrał m.in. w spektaklu Skazany na Bluesa. Muzyk zagrał w restauracji Texas swoje najpopularniejsze przeboje.

 

Na scenie Texasu pojawiła się niezwykła Śląska Grupa Bluesowa, która zachwyciła publiczność niepowtarzalnym brzmieniem, przenoszącym do świata lat. 70. Podczas występów zespół dba o pamięć Janka „Kyksa” Skrzeka, bluesmana, z którym współpracował przez wiele lat. Publiczność była zachwycona zarówno muzyką, jak i otwartością artystów.

Texas Żory – koncerty 2021

A już niebawem – kolejne wielkie wydarzenie w Texas Żory! I Żorskie Zaduszki artystyczne Tribute to... to koncert wspomnień artystów, których nie ma już z nami. W programie będzie można usłyszeć największe przeboje polskiej i światowej estrady – utwory zespołu Manaam, Andrzeja Zauchy, Czesława Niemena, Amy Winehouse i Michaela Jacksona. Wydarzenie pozwoli wam przenieść się w czasie i jeszcze raz usłyszeć muzykę, która poruszyła serca publiczności. To jedyny taki koncert w regionie – nie możesz go przegapić.

Często zadawane pytania dotyczące Restauracji Texas Żory

Gdzie znajduje się Restauracja Texas Żory?

Restauracja Texas Żory znajduje się przy ulicy Katowickiej, nieopodal Parku Rozrywki TwinPigs.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Restauracji Texas Żory?

W Restauracji Texas Żory odbyło się kilka niesamowitych koncertów. Na scenie wystąpił polsko-amerykański zespół Box Canyon, Ela Dębska, Maciej Lipina, a także Śląska Grupa Bluesowa.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Restauracja Texas Żory
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Katowicka 24
44-240 Żory

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/