Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Port Łódź

Port Łódź

Łódź, Pabianicka 245
Port ŁódźOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Port Łódź to centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w Łodzi, które zostało otwarte 25 marca 2010 roku po 15 miesiącach budowy. To trzecie pod względem wielkości w Polsce (za wrocławską Aleją Bielany oraz łódzką Manufakturą) i jedno z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Europie. Obiekt zajmuje 127 tys. m², a na jego terenie znajduje się m.in. drugi co do wielkości sklep IKEA w Polsce, obejmujący powierzchnię 33 tys. m².

Dla klientów galerii Port Łódź przygotowano liczne udogodnienia, obejmujące m.in. 7500 m² przestrzeni rekreacyjnej oraz 5100 miejsc parkingowych (w tym 3000 w parkingu podziemnym). Organizowane przez Port Łódź wydarzenia obejmują organizowane cyklicznie imprezy, patio na świeżym powietrzu oraz plac zabaw dla dzieci Port Łódź Junior, w którym nieodpłatnie czas mogą spędzić najmłodsi klienci. Eventy, które mają miejsce w łódzkim centrum handlowym, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców tego miasta.

Port Łódź – wydarzenia

Wśród zorganizowanych przez Port Łódź wydarzeń warto wymienić Dinoworld, czyli wystawę animatronicznych dinozaurów. Miejsce to stanowi spełnienie wielu dziecięcych marzeń, które gwarantuje niezwykłe przygody i pozwala najmłodszym poczuć się prawdziwym paleontologiem. W ramach wystawy zwiedzający mogą zobaczyć niezwykłą kolekcję ogromnych dinozaurów (w tym jednego, na którym można jeździć!) oraz udać się na wykopaliska.

Organizatorzy wystawy zapewnili również szereg atrakcji ruchowych – na uczestników czekają okrągłe trampoliny, duża huśtawka oraz imponujących rozmiarów dmuchana trampolina. Warto przy tym podkreślić, że obowiązujące na wystawę w centrum handlowym Port Łódź bilety uprawniają gości do nieograniczonego czasowo pobytu przez cały dzień.

W trakcie zabaw nad uczestnikami czuwają doświadczeni animatorzy, którzy dbają o odpowiednią atmosferę i nastrój. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby stworzyć warunki, w których każde dziecko będzie mogło spędzić wolny czas w przyjemny i aktywny sposób, ciesząc się wypoczynkiem w gronie rodziny czy kolegów z klasy.

Port Łódź – kino samochodowe

W ramach zorganizowanych w centrum handlowym Port Łódź wydarzeń z okazji 600-lecia Łodzi, klienci mieli okazję skorzystać z Moto-Polówki – trwającego dwa miesiące kina letniego dla zmotoryzowanych, wyświetlającej wielkie kinowe hity. Atrakcja ta miała miejsce we wtorki o 21:00 na parkingu przez centrum.

Filmy wyświetlane były na dużym ekranie, a dźwięk transmitowany był przez radio. Warto wspomnieć również, że zorganizowane przez Port Łódź wydarzenie było całkowicie bezpłatne – choć bilety nie były wymagane, obowiązywała ograniczona liczba miejsc. Wśród wyświetlanych na terenie samochodowego kina nie zabrakło prawdziwych hitów, takich jak "Green Book" z Viggo Mortensenem i Mahershalą Ali, "Mad Max: Fury Road" z Tomem Hardym i Charlize Theron czy "Dom Gucci", "Pamiętnik" oraz "Na Rauszu" z Madsem Mikkelsenem.

Port Łódź – bilety

Organizowane w centrum handlowym Port Łódź wydarzenia cieszą się niesłabnącą popularnością wśród jego klientów. Planujesz uczestniczyć w atrakcjach, mających miejsce w galerii Port Łódź? Bilety na wiele spośród nadchodzących atrakcji można znaleźć na portalu eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Port Łódź?
Galeria handlowa Port Łódź znajduje się w południowo-zachodniej części miasta, w dawnej dzielnicy Górnej przy ulicy Pabianickiej 245 i Chocianowickiej.
Jakie wydarzenia odbywają się w Port Łódź?
Organizowane w galerii Port Łódź wydarzenia obejmują m.in. imprezy promujące poszczególne punkty usługowe. Obiekt posiada również liczne atrakcje dla najmłodszych.
Kiedy został otworzony Port Łódź?
Port Łódź został otwarty 25 marca 2010 roku. Budowa obiektu rozpoczęła się rok wcześniej.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też