Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Pasłęcki Ośrodek Kultury

Pasłęcki Ośrodek Kultury

Pasłęk, Plac Świętego Wojciecha 5
Pasłęcki Ośrodek KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pasłęk to niezwykle piękne miasto, położone w województwie warmińsko-mazurskim. Na terenie miasta możliwe są do zobaczenia niezwykle ciekawe zabytki, do których warto zaliczyć m.in. zamek krzyżacki zbudowany około 1320 roku, gotycki trzynawowy kościół św. Bartłomieja czy mury miejskie zbudowane pomiędzy XIII a XV wiekiem, które otaczają stare miasto. Na terenie Pasłęka znajduje się również neogotycki kościół św. Józefa (obecnie cerkiew greckokatolicka), cmentarz żydowski z XIX wieku, miejska wieża wodociągowa oraz renesansowy kościół św. Jerzego, który obecnie użytkowany jest wspólnie przez społeczność ewangelicką oraz prawosławną.

Pasłęcki Ośrodek Kultury zajmuje się upowszechnianiem dorobku miejscowych twórców i innych – zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorskich i ludowych. Prezentacja odbywa się poprzez organizowanie różnego rodzaju wydarzeń: koncertów zespołów muzycznych, wokalnych i wokalno-instrumentalnych, wystaw plastycznych, fotograficznych i rękodzieła, imprez masowych (festyny, pikniki), spektakli teatralnych i kabaretowych, projekcji filmowych, pokazów modelarskich.

Pasłęcki Ośrodek Kultury – wydarzenia

Organizowane w Pasłęckim Ośrodku Kultury wydarzenia to w dużej mierze kabaretony i występy kabaretowe. Odbyło się tutaj wiele tego rodzaju wydarzeń – jednym z nich był występ Kabaretu Łowcy.B. Artyści to grupa przyjaciół, których połączył niezwykły sposób obserwowania rzeczywistości i parabolizowania jej na scenie. W niezwykle naturalny, inteligentny i przyjazny sposób wciągają widza w swój spektakl. Ich występy to przede wszystkim gigantyczna dawka ogromnej zabawy i salw śmiechu nie do powstrzymania. Czteroosobowy skład: Bartosz Gajda, Maciek Szczęch, Sławek Szczęch i Bartek Góra od lat bawią publiczność w całej Polsce.

Kabaret Nowaki na scenie istnieje już od 2007 roku. Specyficzna energia i teksty, nietuzinkowe poczucie humoru i żarty, wielki dystans do siebie i świata, to wszystko co charakteryzuje w pełni tę grupę ludzi. Odwiedzili Pasłęcki Ośrodek Kultury i to wydarzenie zdecydowanie na długi czas pozostało w pamięci i sercach mieszkańców.

Kabaretowa Biesiada Śląska z Grupą Fest w Pasłęku to zdecydowanie warte uwagi wydarzenie. Grupa Fest powstała w 2008 roku. W swoim dorobku muzycznym zespół może pochwalić się pięcioma wydanymi autorskimi płytami. Najbardziej znane piosenki to między innymi: „Przed siebie” oraz „Nima jak u teścia”. Utwory Grupy Fest można usłyszeć w wielu Śląskich rozgłośniach radiowych, a teledyski emitowane są w różnorodnych telewizjach. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa.

Pasłęcki Ośrodek Kultury – koncerty i wydarzenia 

Organizowane w Pasłęckim Ośrodku Kultury koncerty to zaledwie część z atrakcji, które mają tam miejsce. Spektakl „Weekend z R.” to mistrzowska farsa Robina Hawdona, pełna znakomitych kreacji. Komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy. Na scenie pojawiają się między innymi: Monika Dryl, Łukasz Płoszajski, Paweł Orleański, Aleksandra Zienkiewicz, Sebastian Perdek, Magdalena Waligórska, Robert Wabich, Paweł Koślik, Rafał Kwietniewski i inni.

Pasłęcki Ośrodek Kultury – bilety

Oferowane przez Pasłęcki Ośrodek Kultury bilety występują w bardzo korzystnych cenach. Bilety na wiele wydarzenia dostępne są do zakupu on-line poprzez serwis eBilet.pl. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wielkie emocje i niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych wrażeń. Daj się ponieść emocjom i kup swój bilet już teraz!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Pasłęcki Ośrodek Kultury?
Pasłęcki Ośrodek Kultury znajduje się przy Placu Świętego Wojciecha 5 w Pasłęku.
Jakie wydarzenia odbywają się w Pasłęckim Ośrodku Kultury?
W Pasłęckim Ośrodku Kultury odbywają się koncerty zespołów muzycznych, wokalnych i wokalno-instrumentalnych, wystawy plastyczne, fotograficzne i rękodzieła, imprezy masowe (festyny, pikniki), spektakle teatralne i kabaretowe, projekcje filmowe, pokazy modelarskie.
Kiedy został otworzony Pasłęcki Ośrodek Kultury?
Pasłęcki Ośrodek Kultury został otworzony w latach 50. XX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też