Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Namysłowski Ośrodek Kultury

Namysłowski Ośrodek Kultury

Namysłów, Plac Powstańców Śląskich 2
Namysłowski Ośrodek KulturyOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Namysłowski Ośrodek Kultury to instytucja samorządowa, w której cyklicznie odbywają się zajęcia dla dzieci i dorosłych. To miejsce stwarza doskonałe możliwości do rozwoju, rozrywki i spędzenia czasu wolnego. Namysłowski Ośrodek Kultury zajmuje się również organizacją wszelkich wydarzeń kulturalnych na terenie całej gminy Namysłów.

 

Namysłowski Ośrodek Kultury – o obiekcie

Namysłowski Ośrodek Kultury współpracuje ze społecznością lokalną i odgrywa znaczącą rolę rozwoju i edukacji młodzieży. To m.in. dzięki organizacji konkursów, występów artystycznych, powstaniu kół zainteresowań NOK pomógł młodych i utalentowanych artystów. 

 

Zaplanowanymi przez Namysłowski Ośrodek Kultury wydarzeniami są nie tylko koncerty, ale również wystawy, wieczory komediowe, czyli stand-upy w najlepszym wydaniu, spektakle teatralne oraz kino plenerowe. Warto śledzić na bieżąco ofertę kulturową NOK-u, aby nie przegapić najciekawszych propozycji eventów Namysłowa.

 

Namysłowski Ośrodek Kultury – wydarzenia

Namysłowski Ośrodek Kultury to miejsce spotkań ludzi o tych samych zainteresowaniach. To nie tylko możliwość spędzenia czasu przy najlepszej rozrywce, ale również okazja do zawarcia nowych znajomości. Wydarzenia organizowane w gminie cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Imprezy muzyczne, organizowane przez Namysłowski Ośrodek Kultury, to koncerty na najwyższym poziomie i prawdziwa gratka dla fanów muzyki na żywo. Bilety na wydarzenia szybko się wyprzedają, dlatego warto pospieszyć się z ich zakupem.

 

Jakich artystów ugościł Namysłowski Ośrodek Kultury? Koncerty, które odbyły się w obiekcie, to m.in. występy Sławka Uniatowskiego, Kamila Bednarka, recital Mateusza Ziółko czy Andrzeja Piasecznego. Organizowane przez Namysłowski Ośrodek Kultury wydarzenia i eventy muzyczne odbywają się regularnie i cyklicznie. Przybywają tu najpopularniejsze nazwiska ze świata muzyki, sztuki czy komedii. Widowiska stand-upowe cieszą się wielkim uznaniem wśród publiczności Namysłowskiego Ośrodka Kultury. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży online.

 

Namysłowski Ośrodek Kultury – wydarzenia 2022

Repertuar eventów oferuje duży wachlarz rozrywki dla całej rodziny. Warto na bieżąco śledzić aktualności związane z publikowaniem na stronach nadchodzących imprez kulturowych przez Namysłowski Ośrodek Kultury. Wydarzenia 2022 zapowiadają się niezwykle ekscytująco – to m.in.: koncerty, spektakle teatralne, widowiska kabaretowe i wystawy. Namysłowski Ośrodek Kultury organizuje widowiska komediowe z udziałem stand-uperów ze swoimi najlepszymi numerami scenicznymi. 

 

Koncerty w Namysłowskim Ośrodku Kultury gromadzi tłumy widzów w każdym wieku. Repertuar imprez w obiekcie to liczne atrakcje dla fanów muzyki i rozrywki. To nie tylko okazja do posłuchania dobrych dźwięków, ale również naładowania się pozytywną energią podczas wspólnie spędzonych chwil z najbliższymi. Na imprezy kulturowe organizowane przez Namysłowski Ośrodek Kultury bilety dostępne są online, na naszej stronie eBilet.pl.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Namysłowski Ośrodek Kultury?
Namysłowski Ośrodek Kultury znajduje się na Placu Powstańców Śląskich w Namysłowie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Namysłowskim Ośrodku Kultury?
W Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyły się koncerty Kamila Bednarka, Andrzeja Piasecznego i wielu innych muzyków. Widowiska stand-upowe zorganizowali m.in. Piotr Bałtroczyk oraz Rafał Rutkowski. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży internetowej na eBilet.pl.
Kiedy został utworzony Namysłowski Ośrodek Kultury?
Namysłowski Ośrodek Kultury powstał w 1960 roku. Nadrzędnym celem instytucji, mimo wielu refom, zawsze było zrzeszanie ludzi z kulturą i sztuką.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn