Namysłowski Ośrodek Kultury

Namysłowski Ośrodek Kultury

Namysłowski Ośrodek Kultury to instytucja samorządowa, w której cyklicznie odbywają się zajęcia dla dzieci i dorosłych. To miejsce stwarza doskonałe możliwości do rozwoju, rozrywki i spędzenia czasu wolnego. Namysłowski Ośrodek Kultury zajmuje się również organizacją wszelkich wydarzeń kulturalnych na terenie całej gminy Namysłów.

 

Namysłowski Ośrodek Kultury – o obiekcie

Namysłowski Ośrodek Kultury współpracuje ze społecznością lokalną i odgrywa znaczącą rolę rozwoju i edukacji młodzieży. To m.in. dzięki organizacji konkursów, występów artystycznych, powstaniu kół zainteresowań NOK pomógł młodych i utalentowanych artystów. 

 

Zaplanowanymi przez Namysłowski Ośrodek Kultury wydarzeniami są nie tylko koncerty, ale również wystawy, wieczory komediowe, czyli stand-upy w najlepszym wydaniu, spektakle teatralne oraz kino plenerowe. Warto śledzić na bieżąco ofertę kulturową NOK-u, aby nie przegapić najciekawszych propozycji eventów Namysłowa.

 

Namysłowski Ośrodek Kultury – wydarzenia

Namysłowski Ośrodek Kultury to miejsce spotkań ludzi o tych samych zainteresowaniach. To nie tylko możliwość spędzenia czasu przy najlepszej rozrywce, ale również okazja do zawarcia nowych znajomości. Wydarzenia organizowane w gminie cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Imprezy muzyczne, organizowane przez Namysłowski Ośrodek Kultury, to koncerty na najwyższym poziomie i prawdziwa gratka dla fanów muzyki na żywo. Bilety na wydarzenia szybko się wyprzedają, dlatego warto pospieszyć się z ich zakupem.

 

Jakich artystów ugościł Namysłowski Ośrodek Kultury? Koncerty, które odbyły się w obiekcie, to m.in. występy Sławka Uniatowskiego, Kamila Bednarka, recital Mateusza Ziółko czy Andrzeja Piasecznego. Organizowane przez Namysłowski Ośrodek Kultury wydarzenia i eventy muzyczne odbywają się regularnie i cyklicznie. Przybywają tu najpopularniejsze nazwiska ze świata muzyki, sztuki czy komedii. Widowiska stand-upowe cieszą się wielkim uznaniem wśród publiczności Namysłowskiego Ośrodka Kultury. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży online.

 

Namysłowski Ośrodek Kultury – wydarzenia 2022

Repertuar eventów oferuje duży wachlarz rozrywki dla całej rodziny. Warto na bieżąco śledzić aktualności związane z publikowaniem na stronach nadchodzących imprez kulturowych przez Namysłowski Ośrodek Kultury. Wydarzenia 2022 zapowiadają się niezwykle ekscytująco – to m.in.: koncerty, spektakle teatralne, widowiska kabaretowe i wystawy. Namysłowski Ośrodek Kultury organizuje widowiska komediowe z udziałem stand-uperów ze swoimi najlepszymi numerami scenicznymi. 

 

Koncerty w Namysłowskim Ośrodku Kultury gromadzi tłumy widzów w każdym wieku. Repertuar imprez w obiekcie to liczne atrakcje dla fanów muzyki i rozrywki. To nie tylko okazja do posłuchania dobrych dźwięków, ale również naładowania się pozytywną energią podczas wspólnie spędzonych chwil z najbliższymi. Na imprezy kulturowe organizowane przez Namysłowski Ośrodek Kultury bilety dostępne są online, na naszej stronie eBilet.pl.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Namysłowski Ośrodek Kultury?
    Namysłowski Ośrodek Kultury znajduje się na Placu Powstańców Śląskich w Namysłowie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Namysłowskim Ośrodku Kultury?
    W Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyły się koncerty Kamila Bednarka, Andrzeja Piasecznego i wielu innych muzyków. Widowiska stand-upowe zorganizowali m.in. Piotr Bałtroczyk oraz Rafał Rutkowski. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży internetowej na eBilet.pl.

  • Kiedy został utworzony Namysłowski Ośrodek Kultury?
    Namysłowski Ośrodek Kultury powstał w 1960 roku. Nadrzędnym celem instytucji, mimo wielu refom, zawsze było zrzeszanie ludzi z kulturą i sztuką.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Namysłowski Ośrodek Kultury
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Plac Powstańców Śląskich 2
46-100 Namysłów

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/