Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Myślenice, M.J. Piłsudskiego 20
Myślenicki Ośrodek Kultury i SportuOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, prowadzący działalność dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Instytucja kultury w Myślenicach stawia na rozwój i promocję edukacji kulturalno-artystycznej. Obiekt został wyposażony w odpowiedni sprzęt do organizowania wszelkich imprez kulturalnych. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu to koncerty, wydarzenia, spektakle teatralne i widowiska kabaretowe. Odbywają się tu również warsztaty, projekcje filmowe oraz eventy dla najmłodszych.

 

Dlaczego warto odwiedzić Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu? Wydarzenia tu organizowane to doskonała forma spędzenia czasu wolnego z najbliższymi. Wszystkie zaplanowane eventy kulturalne trafią w nawet te najbardziej wysublimowane gusta. Stanowią zbiór najciekawszych koncertów, wystąpień kabaretowych, spektakli i wydarzeń towarzyszących, odbywających się w mieście. Eventy wzbudzają duże zainteresowanie wśród widzów. Do Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu bilety na nadchodzące imprezy tematyczne, dostępne są do kupienia przez Internet.

 

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu — koncerty

W Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu na wydarzeniach goszczą znani artyści polskiej estrady. Na scenie obiektu wystąpili m.in. Happysad, Eleni oraz Andrzej Piaseczny. Odbyły się tu również widowiska komediowe z udziałem m.in. Kabaretu Ani Mru Mru, Kabaretu Jurki czy Kabaretu Paranienormalni. Na scenie sali widowiskowej zostały wystawione również spektakle teatralne jak: „Babski przekręt”, „Atrament dla leworęcznych” oraz „Kochankowie nie z tej ziemi”.

 

W Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu na koncertach widać tłumy zainteresowanych taką formą rozrywki. Na wiele wydarzeń organizowane przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, bilety można zamówić za pośrednictwem eBilet.pl. Obiekt kulturalny w Myślenicach cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających, które uczestniczą m.in. w licznych projekcjach filmowych. Jakie atrakcje na nadchodzące miesiące przygotował Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu? Koncerty 2022 stanowią interesujący pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych.

 

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – koncerty 2022

Bogaty repertuar nadchodzących wydarzeń zapowiada się niezwykle ciekawie – muzyka na żywo pozwoli na relaks i wypoczynek przy dźwiękach dobrej muzyki. Bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl. Dlaczego warto odwiedzić Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu? Wydarzenia zaplanowane na najbliższe miesiące to mnóstwo różnorodnych atrakcji. Będą świetną alternatywą do spędzenia czasu z rodziną oraz paczką znajomych.

 

Organizowane przez Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu eventy to szereg inicjatyw kulturalnych dla całej rodziny i doskonały pomysł na to wykorzystanie czasu wolnego w sposób aktywny. Koncerty organizowane mieście to najciekawsze propozycje wydarzeń, odbywających się w okolicy i gwarancja na zdobycie nowych wspomnień. Warto na bieżąco śledzić aktualności dotyczące wydarzeń kulturowych, aby nie przegapić tych wartych uczestnictwa. Bilety na nadchodzące imprezy są do nabycia przez Internet.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu?
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu znajduje się przy ul. Piłsudskiego 20 w Myślenicach.
Jakie wydarzenia odbyły się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu?
Odbyły się tu pokazy komediowe z udziałem n.in. Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz stand-up Piotra Bałtroczyka pt. „Starość nie jest dla mięczaków”.
Kiedy został utworzony Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu​?
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu powstał w 1955 jako Powiatowy Dom Kultury. Od stycznia 2005 roku funkcjonuje pod dotychczasową nazwą.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn