Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Miejski Dom Kultury w Łańcucie

Miejski Dom Kultury w Łańcucie

Łańcut, Tadeusza Kościuszki 15
Miejski Dom Kultury w ŁańcucieOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Miejski Dom Kultury w Łańcucie jest samorządową jednostką kultury, której nadrzędnym celem jest wielopoziomowa działalność kulturowa – tworzenie, upowszechnianie i ochrona kultury i tradycji. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Tadeusza Kościuszki 15.

Miejski Dom Kultury w Łańcucie – o obiekcie

Obiekt posiada dobrze wyposażoną odpowiedniej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy - salę widowiskową z widownią liczącą 400 miejsc, w której organizowane są wydarzenia kulturalne.

Wydarzeniami organizowanymi przez Miejski Dom Kultury w Łańcucie są nie tylko koncerty, ale również spektakle, wystawy, projekcje filmowe oraz widowiska kabaretowe. Dlaczego warto odwiedzić Miejski Dom Kultury w Łańcucie? Spektakle teatralne organizowane przez placówkę to sztuka, która zachwyci publiczność i doskonałe propozycje przedstawień, zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów. Planujesz wybrać się na odbywające się tam wydarzenia kulturalne? Bilety znajdziesz w sprzedaży na naszej stronie.

Miejski Dom Kultury w Łańcucie – wydarzenia

W bogatym repertuarze organizowanych przez Miejski Dom Kultury wydarzeń znajdują się przedsięwzięcia cykliczne, spektakle teatralne, wystawy oraz widowiska kabaretowe. Na bieżąco aktualizowane kalendarium w Miejskim Domu

Kultury w Łańcucie to spektakle z udziałem popularnych i lubianych gwiazd znanych z kina czy serialu. Wszystko to okraszone dawką humoru, dowcipu, dramatów, łez lub grozy. Na większość wydarzeń obowiązują bilety, które są do nabycia z wyprzedzeniem na eBilet.pl.

Jakie eventy zorganizował Miejski Dom Kultury w Łańcucie? Wydarzeniaktóre cieszyły się dużym zainteresowaniem to m.in. spektakle - "Kobieta idealna", "Dwoje na huśtawce", "Wąsik – Jak się (nie) golić przed poznaniem teścia" czy "Pikantni". To również występy kabaretów, m.in. Ani Mru Mru i Smile oraz koncerty Eleni czy Teresy Werner. Miejski Ośrodek Kultury w Łańcucie to doskonałe miejsce do spotkań w gronie najbliższych. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia odbywające się w Miejskim Ośrodku Kultury w Łańcucie, bilety są w sprzedaży przez internet.

Miejski Ośrodek Kultury w Łańcucie – bilety

Zaplanowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Łańcucie spektakle i wydarzenia kulturalne to rozrywka na najwyższym poziomie, która przyciąga tłumy. Zróżnicowany repertuar eventów oferuje duży wachlarz możliwości na spędzenie czasu wolnego z najbliższymi.

Eventy kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem i gromadzą liczną publiczność pod sceną. Organizowane tu wydarzenia to zawsze niezapomniane przeżycia i wielkie emocje. Ten ośrodek kultury jest miejscem dla wszystkich miłośników wyjątkowych atrakcji. Na imprezy kulturalne organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury bilety dostępne są online na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Dom Kultury?
Miejski Dom Kultury znajduje się przy ul. Tadeusza Kościuszki 15 w Łańcucie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie?
W Miejskim Domu Kultury w Łańcucie odbyły się wydarzenia, takie jak m.in. spektakle pt.: „Wiesz, że wiem”, „Babski przekręt”, „Niemy kelner” czy „Kłamstwo”, a także stand-upy Piotra Bałtroczyka oraz widowiska komediowe Kabaretu Nowaki.
Kiedy został utworzony Miejski Dom Kultury w Łańcucie?
Miejski Dom Kultury w Łańcucie utworzony został w 1973 roku.

Fani lubią też

Zobacz też