Lizard King
Lizard King

Lizard King

Lizard King to klub muzyczny znajdujący się w centrum Torunia, charakteryzujący się wyjątkowym klimatem. Do artystów, którzy grali tutaj swoje koncerty, należą między innymi: Dżem, Dr Misio, Luxtorpeda, Ania Dąbrowska, Czesław Śpiewa, Artur Andrus, Acid Drinkers, Łąki Łan, Zakopower, Mela Koteluk czy Smolik. To także miejsce, w którym można zobaczyć występy stand-uperów, np.  Antoniego Syrka, Mieszka Minkiewicza, Jakuba Poczętego czy Łukasza Kowalskiego, a także koncerty typu “tribute to”, takie jak  “Pamięci Zbigniewa Wodeckiego” i “Tribute to AC/DC” oraz imprezy taneczne pod nazwą “Dance Party”. Obiekt oferuje też przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i imprez integracyjnych i okolicznościowych. 

Lizard King — koncerty

Założony w roku 2008 klub Lizard King od początku swojej działalności mocno związany był z muzyką. Co prawda to także restauracja i miejsce innych wydarzeń i imprez okolicznościowych, ale trzonem propozycji programowej obiektu są koncerty. Lizard King dotychczas gościł w swoich progach takich muzyków, jak Mela Koteluk, Turbo, Power of Trinity, Czesław Śpiewa, Kapela ze Wsi Warszawa, Ania Dąbrowska, Closterkeller, Piotr Rogucki, Soyka Kolektyw, Voo Voo, Natalia Niemen, Muchy, Lao Che, Łąki Łan, Luxtorpeda, Smolik, Zakopower czy Acid Drinkers. Jednak koncerty w ramach tras koncertowych różnego rodzaju artystów to nie wszystko, co oferuje scena Lizard King. Odbywają się też tutaj festiwale i przeglądy, takie jak 5th Element Festival czy Festiwal Lulu — Lubomski przedstawia. Bilety na koncerty w Lizard King to gwarancja dobrze spędzonego czasu z muzyką najwyższej próby.

Lizard King – wydarzenia

Lizard King to miejsce wielu różnych wydarzeń kulturalnych. Stand-up, koncerty typu “tribute to”, imprezy okolicznościowe, a nawet przeglądy i festiwale, na które można kupić bilety. Do różnorodnych wydarzeń, które miały miejsce w klubie, można zaliczyć między innymi: Silent Disco, Zaduszki Jazzowe, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Międzynarodowe Święto Frankofonii, Światowy Dzień Wody, Harmonica Bridge czy autorski Lizard King Festival. Bilety na imprezy odbywające się w obiekcie to okazja do spędzenia wartościowego czasu z muzyką i innymi formami artystycznej ekspresji. Sala jest klimatyzowana, posiada estradową scenę z profesjonalnym oświetleniem i szeroką ofertę restauracyjną, co na pewno pozytywnie wpływa na doświadczenie.

Lizard King – wydarzenia 2022

Rok 2022 w Lizard King zapowiada się szczególnie interesująco. Swoje koncerty zagrają tutaj między innymi: Alosza Awdiejew w jubileuszowym recitalu, Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego, Dr Misio + The Analogs oraz Ryszard Riedel & Cree.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Lizard King?
    Klub muzyczny Lizard King znajduje się w centrum starówki Torunia, na ulicy Kopernika 3.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Lizard King?
    Klub Lizard King to miejsce wielu wydarzeń kulturalnych. Na scenie obiektu można posłuchać przede wszystkim koncertów, odbyły się tutaj występy takich artystów, jak Czesław Śpiewa, Kapela ze Wsi Warszawa, Acid Drinkers, Luxtorpeda, Ania Dąbrowska, Łąki Łan, Żuki, Dżem, Lao Che, Zakopower, Voo Voo, Smolik, Soyka Kolektyw, Raz Dwa Trzy, Maleo Reggae Rockers, Sztywny Pal Azji, Dr Misio, Basia Kawa, Janusz Radek czy Mela Koteluk. Można tu zobaczyć także występy stand-upowe, np. Jakuba Poczętego, Łukasza Kowalskiego, Antoniego Syrka czy Mieszka Minkiewicza oraz wydarzenia typu “tribute to”, takie jak “Pamięci Zbigniewa Wodeckiego” i “Tribute to AC/DC”.

  • Kiedy został utworzony Lizard King?
    Klub Lizard King funkcjonuje od 2008 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lizard King
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Kopernika 3
87-100 Toruń

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/