Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Kwidzyńskie Centrum Kultury

Kwidzyńskie Centrum Kultury

Kwidzyn, Katedralna 18
Kwidzyńskie Centrum KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kwidzyńskie Centrum Kultury to instytucja kultury realizująca zadania związane z edukacją i rozwojem kulturalnym. To także organizacja zajęć artystycznych oraz szeroka oferta lekcji w dziedzinie kształcenia komputerowego. Organizowane w Kwidzyńskim Centrum Kultury wydarzenia to między innymi koncerty, festiwale, pokazy filmów, spektakle teatralne i kabaretowe, wystawy i inne.

W ramach instytucji aktywnie działają: kino, teatr, chór gospel "Harfa", Klub Miłośników Rocka, Zespołownia, Mażoretki, Zespół Pieśni i Tańca "Powiśle", Grupa Wokalna "Art Voice", pracownia plastyczna, Combo Juniors Band, Kreatywny Stryszek, Sekcja Tańca Towarzyskiego, Wirtualne Muzeum Kwidzyna i Pracownia Regionalna.

Kwidzyńskie Centrum Kultury – wydarzenia

Organizowane w Kwidzyńskim Centrum Kultury koncerty i wydarzenia cieszą się niezwykle dużą popularnością, ze względu na swoją zróżnicowaną tematykę dostosowaną do każdego widza.

Jednym z ciekawszych wydarzeń, które już miały miejsce w Kwidzyńskim Centrum Kultury był występ Mamy na obrotach. TikTokowy fenomen – Klaudia Klimczak, która zasłynęła na tej platformie ze względu na swoją charyzmę, dystans do siebie i wyjątkowe poczucie humoru, tym razem wychodzi na prawdziwą scenę w stand-upie. Na TikToku śledzi ją ponad 4 miliony osób. Tym razem fani zgromadzili się w sali i mogli podziwiać i śmiać się razem z nią na żywo. W supporcie wystąpił Mr. Boomer.

Innym niezwykle popularnym wydarzeniem był spektakl teatralny "Rubinowe Gody". Opowiada on o małżeństwie, które z okazji swojej 40 rocznicy ślubu udaje się do luksusowego hotelu, aby uczcić to wydarzenie. Tam niespodziewanie wplątują się w polityczny skandal! Ta komedia to opowieść o tym jak jeden wieczór może zmienić życie człowieka poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja, z która uczy nas, że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Kwidzyńskie Centrum Kultury – koncerty i wydarzenia

"Klimakterium… i już!" to wielki komediowy hit wśród spektakli teatralnych. Cztery wspaniałe aktorki, cztery "tygrysice w menopauzie" opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. To niezwykłe przedstawienie niezmiennie przyciąga szeroką gamę widzów w każdym wieku, niezależnie od płci. To świetna zabawa dla każdego. To niezwykle przyjemny wieczorek w babskim towarzystwie, który dostarcza wiele wrażeń! Podobne zainteresowania wzbudza spektakl "Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał", który powstał na wyraźną prośbę publiczności. To nic innego jak dalsze losy bohaterek poprzedniej części.

Równie ciekawym, zorganizowanym w Kwidzyńskim Centrum Kultury wydarzeniem, jest najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego i Marii Seweryn "Wieczór Panieński Plus". To opowieść o trzech przyjaciółkach po przejściach, które wkraczają na nowe drogi życia. Gdy zorganizowany dla jednej z nich wieczór panieński zaczyna zamieniać się powoli w wielką awanturę i jedną wielką katastrofę, pojawia się wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej i… pogarsza sytuację. To historia o tym, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Kwidzyńskie Centrum Kultury – bilety

Oferowane przez Kwidzyńskie Centrum Kultury bilety występują w bardzo korzystnych cenach. Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są do zakupu on-line poprzez serwis eBilet.pl. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wielkie emocje i niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych wrażeń. Odwiedź to wspaniałe, tętniące życiem miejsce i przeżywaj przepiękne chwile. Poznawaj nowych ludzi lub wyrusz w podróż z przyjaciółmi. Daj się ponieść emocjom i kup swój bilet już teraz!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Kwidzyńskie Centrum Kultury?
Kwidzyńskie Centrum Kultury znajduje się przy ulicy Katedralnej 18 w Kwidzynie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kwidzyńskim Centrum Kultury?
Organizowane w Kwidzyńskim Centrum Kultury wydarzenia obejmują m.in. koncerty, spektakle, pokazy filmowe, zajęcia warsztatowe z różnych dziedzin kultury i inne inicjatywy kulturalne.
Kiedy zostało otwarte Kwidzyńskie Centrum Kultury?
Kwidzyńskie Centrum Kultury zostało otwarte w 2004 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też