Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Sportowy Zakręt

Klub Sportowy Zakręt

Zakręt, Sportowa 7
Klub Sportowy ZakrętOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Sportowy Zakręt to miejsce stworzone z myślą o pasjonatach aktywności fizycznej, które oferuje nowoczesne i wszechstronne zaplecze sportowe. Znajdują się w tym miejscu świetnie wyposażone obiekty treningowe, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników wszelkiego rodzaju sportów, takich jak tenis, squash, joga, pole dance, taniec, akrobatyka, gimnastyka oraz sporty walki. Organizowane w Klubie Sportowym Zakręt wydarzenia odbywają się pod bacznym okiem doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy pomagają odkrywać i rozwijać sportowe pasje swoich podopiecznych.

Klub Sportowy Zakręt – wydarzenia sportowe i nie tylko

Wśród mających miejsce w Klubie Sportowym Zakręt wydarzeń szczególnie popularne są imprezy sportowe – w dniach 5-13 sierpnia klub był organizatorem kolejnej edycji Maratonu w Zakręcie, w którym po uprzedniej rezerwacji mogły wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby.

Miłośnicy akrobatyki powietrznej mogli z kolei uczestniczyć w warsztatach Aerial Silks “Drop & Talk” z Klaudią Bawer. W organizowanym w Klubie Sportowym Zakręt wydarzeniu doświadczona akrobatka powietrzna dzieliła się swoją obszerną wiedzą w zakresie dropów wielowarstwowych i otwartych, combosów, przejść, niestandardowych pozycji oraz wielu innych technik kontroli ciała w trakcie spadku.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z regularnym trenowaniem sportu, świetną propozycją był Tydzień Otwarty dla najmłodszych gości Klubu Sportowego Zakręt. Bilety na mające miejsce w dniach 18-24 września 2023 roku zajęcia i szkolenia były bezpłatne. Zaraz po zakończeniu tego wydarzenia, w dniach 25-30 września przygotowano bardzo podobną ofertę, ale skierowaną do osób dorosłych. W tych dniach w Klubie Sportowym wydarzenia obejmowały trening pilates, fit cross, jogę, tajski boks, indoor cycling czy lekcje taneczne dla pań.

Klub Sportowy Zakręt – koncerty i wydarzenia rozrywkowe

Klub Sportowy Zakręt nie ogranicza się wyłącznie do wydarzeń sportowych – w jego ofercie znajdą się również emocjonujące i poruszające koncerty, a także imprezy tematyczne. Z okazji dnia zakochanych w 2022 roku w Klubie Sportowym Zakręt odbyły się Warsztaty Walentynkowe na szarfach akrobatycznych.

Klub Sportowy Zakręt był również odpowiedzialny za akcję charytatywną podczas Ludowych Andrzejek, która odbyła się 25 listopada 2023 roku. Celem tego wydarzenia było zebranie funduszy na leczenie zmagającej się z poważną chorobą Lenki. Z tej okazji w Klubie Sportowym Zakręt koncerty na żywo zagrali Weekend Joy Band oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej, którzy przygotowali prawdziwą taneczną zabawę dla wszystkich uczestników.

Klub Sportowy Zakręt – wydarzenia w nadchodzącym czasie

Ze względu na fakt, że działalność Klubu Sportowego Zakręt w dużej mierze skupia się na akrobatyce powietrznej, 17 lutego 2024 roku na gości czekają kolejne warsztaty Aerial Hoop. Zajęcia poprowadzi Jagoda Lasota, która jest wielokrotną medalistką mistrzostw krajowych i międzynarodowych oraz zdobywczynią dwóch Pucharów Świata. W Klubie Sportowym Zakręt koncerty i wydarzenia specjalne są aktualizowane na bieżąco, dlatego jeśli nie chcesz przegapić interesującej Cię imprezy, sprawdź harmonogram na najbliższe tygodnie.

Klub Sportowy Zakręt – bilety na wydarzenia

Klub Sportowy Zakręt za sprawą organizowanych przez doświadczonych szkoleniowców warsztatów stanowi idealną przestrzeń do rozwijania swoich pasji w różnych dyscyplinach sportowych. Chcesz wziąć udział w wydarzeniach, które mają miejsce w Klubie Sportowym Zakręt? Bilety możesz zarezerwować stacjonarnie lub przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Sportowy Zakręt?
Klub Sportowy Zakręt zlokalizowany jest około 20 km od centrum Warszawy. Pełny adres to ul. Sportowa 7, Zakręt.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Sportowym Zakręt?
Odbywające się w Klubie Sportowym Zakręt wydarzenia to warsztaty akrobatyczne, zajęcia taneczne, inicjatywy kulturalne, koncerty i wiele więcej.
Kiedy został otworzony Klub Sportowy Zakręt?
Klub Sportowy Zakręt został otworzony w 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też