Kino Studyjne MCSW Elektrownia

Kino Studyjne MCSW Elektrownia

Kino Elektrownia mieści się w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu na ulicy Kopernika 1. Prezentuje kino ambitne i niezależne z Polski i zagranicy. Pierwszy seans odbył się 9 listopada 2015 roku. Wygląd sali inspirowany jest prywatnym kinem studyjnym należącym do George'a Lucasa.

Bilety do Kina na Filmy 2D i 3D

Zapraszamy do Kina Elektrownia na projekcje filmów nagrodzonych podczas prestiżowych festiwali filmów na całym świecie. Na repertuar składają się: przeglądy filmowe, filmy dla dzieci, premiery ogólnopolskie, pokazy plenerowe, Dyskusyjny Klub Filmowy, spotkania z twórcami, Zimowy Przegląd Filmowy Koksownik. Projekcje filmów odbywają się w sali wyposażonej w najnowocześniejszą aparaturę: projektor cyfrowy 4K, 3D oraz system dźwiękowy w standardzie 7.1 firmy Meyer Sound.

Kino Elektorwnia w Radomiu

W obiekcie organizowanych jest także szereg inicjatyw kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych. Są wśród nich ciekawe wystawy, koncerty, warsztaty i pokazy specjalne przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Mieści się tu również klimatyczna Cafe Elektrownia, która jest idealnym miejscem zarówno na spotkania biznesowe, jak i chwilę relaksu z kawą i ciastkiem. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" to ważna przestrzeń kulturalna miasta, której pięknie odrestaurowane, postindustrialne wnętrza zachęcają do spędzania tu wolnego czasu.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kino Studyjne MCSW Elektrownia
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Mikołaja Kopernika 1
26-600 Radom

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/