Kampus Wielicki

Kampus Wielicki

Kampus Wielicki znajduje się w centrum Małopolski, nieopodal miasta Krakowa, w bliskim sąsiedztwie słynnej kopalni soli, dokładnie w Park Rozwoju Wieliczka. Kompleks ten stanowi zespół szkół i Centrum Konferencyjne. Obiekt zlokalizowany jest na terenie osiedla Wincentego Pola.

 

Kampus Wielicki – o obiekcie

Położenie geograficzne i dostęp do wielu polskich zabytków (wspomniana wcześniej Kopalnia Soli, Wawel, Rynek Krakowski) sprawia, że ośrodek posiada optymalne warunki do organizacji wyjazdów integracyjnych, szkoleń oraz konferencji. Walorem Kampusu Wielickiego jest również bliskość centrów biznesowych i kulturalnych.

 

Kampus Wielicki pełni funkcję centrum kulturalnego, sportowego i konferencyjnego. Organizowane są tu prezentacje artystyczne, widowiska sportowe, koncerty, spektakle teatralne, spotkania, które wykraczają poza edukacyjny charakter miejsca. W obiekcie działa Bistro Kampus, serwujący lunche biznesowe, uroczyste kolacje i usługi cateringowe. Każde wydarzenie ma zapewnioną obsługę cateringową, dostosowaną do oczekiwań klienta.

Kampus Wielicki - wydarzenia

Co odbyło się do tej pory w Kampusie Wielickim? Koncerty znanych gwiazd, spektakle teatralne i wiele innych wydarzeń, które przyciągnęły publiczność przed scenę. Zagrali tu m.in. Lady Pank, Edyta Geppert, Marcin Łanuszka, Michał Bajor, Teresa Werner, zespół Nierówni, Waldemar Malicki, Eleni. Kampus Wielicki – koncerty – to właśnie te wydarzenia cieszą się największą popularnością. Widzowie uwielbiają słuchać ukochanych artystów na żywo.

 

Jakie wydarzenia przyciągnęły publiczność do Kampusu Wielickiego? Bilety na spektakle teatralne sprzedawały się jak świeże bułeczki. Jednym z nich był Najsłodszy owoc Stefana Vogla w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. To przezabawna opowieść o zamianie ról, pełna zwrotów akcji i przezabawnych perypetii. Dwie godziny zabawy urozmaiciła choreografia, przygotowania przez Janię Lesar, zwyciężczynię jednej z edycji Tańca z Gwiazdami. Na scenie w rolach głównych pojawili się Edyta Herbuś/Anna Matysiak, Katarzyna Ankudowicz/Alicja Kwiatkowska, Krzysztof Wieszczek/Paweł Okraska, Marek Kaliszuk/Bartek Firlet.

 

W Kampusie Wielickim często można pobawić się na występach kabaretów. Do łez rozśmieszali publiczność kabaret Paranienormali, Skeczów Męczących, Moralnego Niepokoju, Nowaki, Pod Wyrwigroszem, Ani Mru Mru i inne.

 

Kampus Wielicki – koncerty 2022

Jakie wydarzenia w najbliższym czasie przygotuje dla publiczności Kampus Wielicki? Koncerty 2022, a wśród nich występ zespołu Raz Dwa Trzy z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia. Przez ten długi czas grupa muzyczna stworzyła ze słuchaczami nierozerwalną więź. Koncertowała zarówno w małych klubach, jak i na wielkich scenach. Słuchacze pokochali Adama Nowaka i zespół za kojące, otulające dźwięki akordeonu, kontrabasu i gitary, techniczne aranżacje i kunsztowne teksty z głębokim przesłaniem. Bilety na koncert to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w wydarzeniu – nie czekaj więc na ostatnią chwilę.

 

Jakie wydarzenie odbędzie się w Kampusie Wielickim? Koncert Wielka Sława to żart, czyli muzyczna podróż do świata musicalu i operetki. W programie znajdą się utwory m.in. Straussa, Lehara i Kalmana, a także muzyka filmowa: kuplety Barinkaya z operetki Baron Cygański, Aria Boniego z operetki Księżniczka Czardasza - Imre Kálmána, Duet Barcelona z operetki Clivia - Nico Dostal, Czardasz Sylvi z operetki Hrabina Marica - Imre Kálmána i wiele innych.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Kampus Wielicki?
    Kampus Wielicki znajduje się w Wieliczce, przy ul. Piłsudskiego 105.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Kampusie Wielickim?
    W Kampusie Wielickim odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. koncerty Lady Pank, Michała Bajora, Eleni, Edyty Geppert, spektakle teatralne, m.in. Najsłodszy owoc czy Kobieta idealna, a także występy kabaretów: Moralnego Niepokoju, Pod Wyrwigroszem czy Nowaki.

  • Kiedy został utworzony Kampus Wielicki?
    Kampus Wielicki został utworzony w 2014 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kampus Wielicki
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Piłsudskiego 105
32-020 Wieliczka

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/