Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Kampus Wielicki

Kampus Wielicki

Wieliczka, Piłsudskiego 105
Kampus WielickiOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kampus Wielicki znajduje się w centrum Małopolski, nieopodal miasta Krakowa, w bliskim sąsiedztwie słynnej kopalni soli, dokładnie w Park Rozwoju Wieliczka. Kompleks ten stanowi zespół szkół i Centrum Konferencyjne. Obiekt zlokalizowany jest na terenie osiedla Wincentego Pola.

 

Kampus Wielicki – o obiekcie

Położenie geograficzne i dostęp do wielu polskich zabytków (wspomniana wcześniej Kopalnia Soli, Wawel, Rynek Krakowski) sprawia, że ośrodek posiada optymalne warunki do organizacji wyjazdów integracyjnych, szkoleń oraz konferencji. Walorem Kampusu Wielickiego jest również bliskość centrów biznesowych i kulturalnych.

 

Kampus Wielicki pełni funkcję centrum kulturalnego, sportowego i konferencyjnego. Organizowane są tu prezentacje artystyczne, widowiska sportowe, koncerty, spektakle teatralne, spotkania, które wykraczają poza edukacyjny charakter miejsca. W obiekcie działa Bistro Kampus, serwujący lunche biznesowe, uroczyste kolacje i usługi cateringowe. Każde wydarzenie ma zapewnioną obsługę cateringową, dostosowaną do oczekiwań klienta.

Kampus Wielicki - wydarzenia

Co odbyło się do tej pory w Kampusie Wielickim? Koncerty znanych gwiazd, spektakle teatralne i wiele innych wydarzeń, które przyciągnęły publiczność przed scenę. Zagrali tu m.in. Lady Pank, Edyta Geppert, Marcin Łanuszka, Michał Bajor, Teresa Werner, zespół Nierówni, Waldemar Malicki, Eleni. Kampus Wielicki – koncerty – to właśnie te wydarzenia cieszą się największą popularnością. Widzowie uwielbiają słuchać ukochanych artystów na żywo.

 

Jakie wydarzenia przyciągnęły publiczność do Kampusu Wielickiego? Bilety na spektakle teatralne sprzedawały się jak świeże bułeczki. Jednym z nich był Najsłodszy owoc Stefana Vogla w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. To przezabawna opowieść o zamianie ról, pełna zwrotów akcji i przezabawnych perypetii. Dwie godziny zabawy urozmaiciła choreografia, przygotowania przez Janię Lesar, zwyciężczynię jednej z edycji Tańca z Gwiazdami. Na scenie w rolach głównych pojawili się Edyta Herbuś/Anna Matysiak, Katarzyna Ankudowicz/Alicja Kwiatkowska, Krzysztof Wieszczek/Paweł Okraska, Marek Kaliszuk/Bartek Firlet.

 

W Kampusie Wielickim często można pobawić się na występach kabaretów. Do łez rozśmieszali publiczność kabaret Paranienormali, Skeczów Męczących, Moralnego Niepokoju, Nowaki, Pod Wyrwigroszem, Ani Mru Mru i inne.

 

Kampus Wielicki – koncerty 2022

Jakie wydarzenia w najbliższym czasie przygotuje dla publiczności Kampus Wielicki? Koncerty 2022, a wśród nich występ zespołu Raz Dwa Trzy z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia. Przez ten długi czas grupa muzyczna stworzyła ze słuchaczami nierozerwalną więź. Koncertowała zarówno w małych klubach, jak i na wielkich scenach. Słuchacze pokochali Adama Nowaka i zespół za kojące, otulające dźwięki akordeonu, kontrabasu i gitary, techniczne aranżacje i kunsztowne teksty z głębokim przesłaniem. Bilety na koncert to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w wydarzeniu – nie czekaj więc na ostatnią chwilę.

 

Jakie wydarzenie odbędzie się w Kampusie Wielickim? Koncert Wielka Sława to żart, czyli muzyczna podróż do świata musicalu i operetki. W programie znajdą się utwory m.in. Straussa, Lehara i Kalmana, a także muzyka filmowa: kuplety Barinkaya z operetki Baron Cygański, Aria Boniego z operetki Księżniczka Czardasza - Imre Kálmána, Duet Barcelona z operetki Clivia - Nico Dostal, Czardasz Sylvi z operetki Hrabina Marica - Imre Kálmána i wiele innych.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Kampus Wielicki?
Kampus Wielicki znajduje się w Wieliczce, przy ul. Piłsudskiego 105.
Jakie wydarzenia odbyły się w Kampusie Wielickim?
W Kampusie Wielickim odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. koncerty Lady Pank, Michała Bajora, Eleni, Edyty Geppert, spektakle teatralne, m.in. Najsłodszy owoc czy Kobieta idealna, a także występy kabaretów: Moralnego Niepokoju, Pod Wyrwigroszem czy Nowaki.
Kiedy został utworzony Kampus Wielicki?
Kampus Wielicki został utworzony w 2014 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też