Na czasie

opener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghto-krakow-tworzy-metamorfozyharry-potter-symfonicznie
Home Miejsce Iławskie Centrum Kultury

Iławskie Centrum Kultury

Iława, Niepodległości 13a
Iławskie Centrum KulturyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Iławskie Centrum Kultury swoją działalność rozpoczęło już w 1995 roku, wskutek połączenia Miejskiego Domu Kultury w Iławie i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie. Miejsce to gwarantuje rozrywkę dla mieszkańców miasta i okolic, stanowiąc ważny punkt na kulturalnej mapie Iławy.

Najbardziej rozpoznawalnym i charakterystycznym wydarzeniem artystycznym, mającym tam miejsce, jest odbywający się corocznie w sierpniu Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting "Złota Tarka". Pierwszy raz odbył się on w 1994 roku i przez kolejne lata wpisał się na stałe w kalendarzu imprez miasta. Inną imprezą jest Festiwal Pieśni Żeglarskiej Jeziorak Szanty. Odbywa się tutaj także Soundlake Festival.

Instytucja obejmuje: Amfiteatr im. Louisa Armstronga, w którym odbywają się koncerty i inne wydarzenia; kinoteatr "Pasja", czyli miejsce, w którym można nie tylko obejrzeć najnowsze filmy, ale także zagłębić się w świat spektakli teatralnych i tanecznych oraz Osiedlowy Dom Kultury.

Iławskie Centrum Kultury – wydarzenia

Koncert Korteza to niezwykłe wydarzenie. Artysta, Łukasz Fedrkiewicz, to muzyk, kompozytor, wokalista, gitarzysta, pianista i puzonista. Człowiek wielu twarzy i wielu talentów dostarcza rozrywki na każdym poziomie. Znany z takich piosenek jak między innymi: "Hej Wy", "Z imbirem", "Od dawna już wiem", "Dla mnie to już koniec", "Dobry moment", "Pierwsza" i wielu innych podbił sceny w całej Polsce i zdobył serca nawet najbardziej wybrednych widzów.

Odbywające się w Iławskim Centrum Kultury koncerty to tylko część ze zróżnicowanej oferty tego miejsca. Spektakl "Weekend z R." to mistrzowska farsa Robina Hawdona, pełna znakomitych kreacji. Komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy. Na scenie pojawiają się między innymi: Monika Dryl, Łukasz Płoszajski, Paweł Orleański, Aleksandra Zienkiewicz, Sebastian Perdek, Magdalena Waligórska, Robert Wabich, Paweł Koślik, Rafał Kwietniewski i inni.

Obiekt odwiedził również Kabaret Ani Mru-Mru z nowym programem "Skurcz". Niezwykli artyści i kabareciarze kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia. Swoim wspaniałym poczuciem humoru i żartem podbijają sceny w całej Polsce i serca wszystkich widzów. To przede wszystkim dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

Iławskie Centrum Kultury – koncerty i wydarzenia

Koncerty i inne wydarzenia to mocny atut w harmonogramie Iławskiego Centrum Kultury. Kabaret Paranienormalni w nowym programie "2024" po raz kolejny podbija polskie sceny kabaretowe. Znani ze swojego poczucia humoru i najlepszych żartów, które potrafią rozbawić aż do łez. To zabawa sama w sobie i niezapomniane wrażenia, których nie można przegapić!

Organizowanymi w Iławskim Centrum Kultury wydarzeniami są także takie eventy jak kabaretony i występy stan-up. Tutaj na scenę wchodzi fenomen prosto z TikToka – Mama na obrotach. Na platformie zasłynęła ze względu na swoje nietuzinkowe poczucie humoru i wielki dystans do siebie. 

Iławskie Centrum Kultury – bilety

Oferowane przez Iławskie Centrum Kultury bilety występują w bardzo korzystnych cenach. Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są do zakupu online poprzez serwis eBilet.pl. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wielkie emocje i niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych wrażeń. Odwiedź to wspaniałe, tętniące życiem miejsce i przeżywaj przepiękne chwile. Daj się ponieść emocjom i kup swój bilet już teraz!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Iławskie Centrum Kultury?
Iławskie Centrum Kultury znajduje się przy ulicy Niepodległości 13a w Iławie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Iławskim Centrum Kultury?
W Iławskim Centrum Kultury odbywają się festiwale, koncerty, kabaretony, spektakle teatralne i filmowe.
Kiedy zostało otworzone Iławskie Centrum Kultury?
Iławskie Centrum Kultury zostało otworzone w 1995 roku.

Fani lubią też

Zobacz też