Home Miejsce Hala Rondo

Hala Rondo

Konin, Maja 1
Hala RondoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Rondo to jeden z obiektów wchodzący w skład konińskiego kompleksu rekreacyjno-sportowego, działającego w ramach tamtejszego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Hala ta przystosowana jest do takich gier, jak m.in. koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, badminton oraz piłka nożna. Poza rozgrywkami sportowymi na terenie obiektu organizowane są liczne wydarzenia kulturalne, np. koncerty charytatywne, wspólne kibicowanie, konkursy taneczne czy imprezy tematyczne. Bilety na konińskie eventy zdobyć można często w wygodnej sprzedaży elektronicznej, m.in. za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Hala Rondo – koncerty

Jakie imprezy muzyczne organizuje Hala Rondo? Koncerty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Konina i pobliskich miejscowości. Podczas jednej z Sylwestrowych Nocy w hali odbyło się show "Operetka i Film – the best of", w trakcie którego uczestnicy imprezy mieli okazję posłuchać na żywo pięknych arii i duetów operetkowych w wykonaniu dwóch sopranów: Bogumiły Dziel-Wawrowskiej oraz Katarzyny Laskowskiej, a także dwóch głosów męskich należących do Piotra Rafałko oraz Roberta Szpręgiela. Muzykom towarzyszyła Słupska Orkiestra Sinfonia Baltica. W jakiej cenie sprzedawane były wejściówki na sylwestrowe wydarzenie Hali Rondo? Bilety zdobyć można było już za 30 złotych.

W Koninie pojawił się także Kamil Bednarek – polski piosenkarz, autor tekstów oraz miłośnik rytmów reggae. Muzyk wystąpił w Hali Rondo z okazji 10-lecia powstania konińskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II. Widownia mogła bawić się do dźwięków popularnych piosenek Bednarka, takich jak m.in. "Momenty", "Prosto w twarz" czy "Talizman". Bilety na koncert dostępne były do kupienia drogą online w dwóch wariantach cenowych.

Hala Rondo – wydarzenia

W Hali Rondo odbyła się także Gala Bokserska Copa Fight Night, podczas której stoczono 10 walk bokserskich oraz 2 pojedynki MMA. W ringu zobaczyć można było takich sportowców, jak Marcin Hejosz, Przemysław Kulig, Natalia Wojdak czy Dawid Stolarski. Bilety na bokserski event dostępne były w różnych wariantach cenowych, w zależności od lokalizacji wybranego miejsca.

Mieszkańcy Konina mogli spotkać się razem również podczas grudniowych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. W Hali Rondo przygotowano wówczas specjalną strefę kibica. W wydarzeniu tym brały udział całe rodziny – organizatorzy zadbali więc o ciekawe atrakcje i konkursy z nagrodami dla każdego z uczestników. Fani piłki nożnej mogli oglądać zmagania sportowców m.in. podczas meczów Polska–Argentyna, Polska–Arabia Saudyjska czy Polska–Meksyk.

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych to impreza muzyczno-taneczna, która spotkała się z ogromnym entuzjazmem całych rodzin – zarówno dzieci oraz młodzieży, jak i osób dorosłych. W konkursie tym wzięło udział około 140 par, które walczyły o tytuł Mistrzów Polski. Wydarzenie to rozgrywało się w następujących kategoriach: Junior MP, Młodzież MP, Dorośli MP, Senior I MP, Senior II MP oraz Senior III MP. Całą galę poprowadziła Iwona Pavlović – słynna polska tancerka, sędzia taneczny oraz konferansjerka.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Rondo?
Hala Rondo znajduje się w Koninie przy ulicy Maja 1.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Rondo? Bilety na imprezy
Eventy, takie jak koncerty czy mecze sportowe, to niejedyne atrakcje, jakie organizuje Hala Rondo. Wydarzenia charytatywne również cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Konina.
Kiedy została otworzona Hala Rondo?
Hala Rondo rozpoczęła działalność kilkanaście lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też