Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Klub Energy 2000 w Przytkowicach

Klub Energy 2000 w Przytkowicach

Przytkowice, Przytkowice 532A
Klub Energy 2000 w PrzytkowicachOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Energy w Przytkowicach należy do największych i najnowocześniejszych centrów rozrywkowych w całej Polsce. Siedziba klubu znajduje się zaledwie 25 km od Krakowa – miejsce działa w każdy piątek i sobotę, oferując gościom zróżnicowane imprezy tematyczne: zarówno te muzyczne, jak i imprezowe. To jeden z najważniejszych punktów na clubbingowej mapie Polski, które na przestrzeni 30 lat działalności zjednało sobie wielu fanów.

Klub Energy 2000 – dyskoteki

Jakie imprezy czekają na gości klubu Energy 2000? Dyskoteki, imprezy tematyczne oraz wydarzenia spod znaku live on stage to bez wątpienia najważniejsze wyróżniki tego funkcjonującego od 30 lat lokalu. Jacy są najbardziej znani artyści, którzy gościli w minionych latach w klubie Energy 2000? Imprezy z udziałem duetu Aron Chupa & Lil Sis Nora, Palucha czy Mr. Polski cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Jak ważnym punktem na imprezowej mapie polski jest klub Energy 2000? DJ-e i inni muzycy regularnie uwzględniają ten lokal w swoich trasach koncertowych. Czym, oprócz imponującego stażu, wyróżnia się klub Energy 2000? Imprezy w lokalu są organizowane w oparciu o trzy fundamenty – gwarancję całkowitego zadowolenia uczestników imprez, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i dobrą zabawę.

Klub Energy – muzyka i nie tylko

Energy 2000 było miejscem licznych produkcji telewizyjnych, prowadzonych przez największe stacje komercyjne w Polsce, takich jak TVN, MTV czy Eska TV. W klubie tym realizowano m.in. programy „Droga do gwiazd”, „Dla Ciebie wszystko” czy „Sextet”. W miejscu tym odbyły się również Mistrzostwa Europy DJ-ów. Klub ten jako pierwszy w Polsce rozpoczął również transmisje „na żywo” – najpierw wyłącznie drogą radiową, potem również kanałami video.

Klub Energy 2000 – imprezy biletowane

Zastanawiasz się, jak zdobyć wejściówki na wydarzenia, organizowane przez klub Energy 2000? Bilety na najbliższe koncerty możesz znaleźć zarówno na naszej stronie internetowej.

Klub Energy 2000 – imprezy 2022

W najbliższej przyszłości będzie można zobaczyć koncerty takich artystów jak Sarius, Chivas czy Kinny Zimmer.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Energy 2000?
Klub Energy 2000 znajduje się pod adresem Przytkowice 532A w województwie małopolskim. Miejscowość ta znajduje się na południowy zachód od Krakowa i na wschód od Wadowic.
Jakie koncerty odbyły się w Klub Energy 2000?
W klubie Energy 2000 w Przytkowicach odbywają koncerty światowej sławy gwiazd muzyki elektronicznej oraz znanych przedstawicieli sceny hip-. Na scenę klubu zawitał m.in. Aron Chupa & Little Sis Nora, Malik Montana, ATB czy Mr. Polska.
Jakie imprezy odbywają się w Klubie Energy 2000?
Klub Energy 2000 regularnie organizuje imprezy tematyczne, takie jak Retro Party (zorientowany na kawałkach z minionej dekady), Ladies Night czy Single Party, w którym każdy uczestnik dostaje odpowiednią bransoletkę. W klubie nie brakuje również imprez spod szyldu Stickers Night czy Vixomania.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też